Děkujeme za Vaše vzkazy, tipy a za zveřejněná poděkování členkám klubu, které Vám jakkoli pomohly. Vyhrazujeme si právo mazat příspěvky, které porušují etiku nebo jsou nedovolenou komerční prezentací či nemají žádnou souvislost s předmětem zájmu klubu Česká pracující máma.

VZKAZY A PODĚKOVÁNÍ

Datum: 10.03.2018

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum: 04.11.2012

Vložil: Jana Zahoranská

Titulek: E-shop od Pracující mámy

Chtěla bych moc poděkovat za možnost soutěžit a vyhrát. E-shop jsem již nyní konečně dokočila a je v provozu. Těším se až jej další maminky navštíví. Mějte se krásně. A snad brzy naviděnou u nás v e-shopu.
Jana Zahoranská, www.barevnysvetdeti.eu

Datum: 07.05.2012

Vložil: Marta Santolíková

Titulek: Internetový kurz psaní

Děkuji Vám za nabídku k internetovému kurzu psaní. Velice mne to zaujalo. Ráda čtu a píšu. Vždy mne tento obor lidské činnosti lákal. Již nyní se těším na zahájení kurzů.Myslím, že i pro moji práci učitelky na střední škole bude mít tento kurz velký přínos.
Přeji celé readkci i všem čtenářkám mnoho zdraví a jen samé úspěch v denním konání.

Datum: 09.05.2012

Vložil: Katka Hav.

Titulek: Re: Internetový kurz psaní

Milá Marto, jsme rády, že jsme Vám udělaly radost. Věřím, že to bude nejen užitečné, ale i příjemné. Budete mít možnost alespoň virtuálně poznat další pracující mámy (ženy), které se přihlásí do stejného kurzu, seznámíme se s jejich motivací pro účast i s jejich vlastní tvorbou. Takže na podzim nashle v kurzu (on-line :-) Mějte se pěkně, ať se Vám daří! Katka Hav.

Datum: 02.05.2012

Vložil: Jitka Štěrbáková

Titulek: Díky pracující mámě - syn vyhrál sportovce roku!

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem pracujícím mámám, které reagovaly na mou výzvu na tomto webu a podpořily mého syna Adama Štěrbáka hlasováním v anketě o sporotovce roku zlínského kraje za rok 2011. ADAM je veslař a ANKETU VYHRÁL! Moc děkuji všem za podporu. Posílám také článek s fotkami, najdete jej v sekci "články, blogy, informace". Jitka Štěrbáková, Kroměříž

Datum: 24.06.2012

Vložil: Katka Hav.

Titulek: Re: Díky pracující mámě - syn vyhrál sportovce roku!

Zdravím Jitko! Jak pokračují vaše přípravy na další významné sportovní události? Těšíme se na zprávy! KH

Datum: 01.07.2012

Vložil: Jitka Št.

Titulek: Re: Re: Díky pracující mámě - syn vyhrál sportovce roku!

Ahoj Katko. Byla jsem na pár dní v Německu, Adam měl v Mnichově závody a my jsme ještě zůstali a pocestovali pár hezkých měst. V Německu se Adamovi dařilo skvěle, i když to možná na první pohled tak vypadat nebude - skončili 10. na Světovém poháru a byli úpně nejmladší posádka, porazili olympijské vítěze z Francie i naši jedničkovou posádku. Šlo jim o to, porovnat se se světem mužů a zjistit, jak na tom jsou. Momentálně se připravuje n MS posádek do 23 let. Ti mají své mistrovství, protože ty věkové rozdíly jsou ve veslování velmi podstatné. Takže za týden odjíždí do Litvy a snad by se jim tam mohlo dařit. V koutku duše a po umístění v Mnichově by snad... Nechci to ale zakřikonout :-) Užívejte si hezké léto a já se ozvu v půlce července, jak to dopadlo. Jitka

Datum: 20.03.2012

Vložil: Jindřiška Koutná

Titulek: Poděkování za mé podnikání

Jsem kadeřnice a po přestěhování do Prahy jsem začala uvažovat o otevření vlastního salonu v pronajatém prostoru. Když jsem otěhotněla, uvědomila jsem si, jak problematické by bylo takový prostor utáhnout. Než bych vybudovala solidní klientelu, musela bych práci na čas přerušit... Málem jsem nápad s podnikáním ve svém oboru vzdala, ale po krátkém rozhovoru s pracující mámou Katkou Havlovou jsem rozjela projekt "kadeřnictví u vás doma". Služba pokrývá díru na trhu, na novém sídlišti v Praze, kde je nedostatek těchto komunálních služeb a zároveň velký počet maminek, které těžko shánějí hlídání, aby si mohly zajet ke kadeřníkovi do centra - rozhodila jsem letáčky a od prosince 2011 už mám spoustu zákaznic v blízkém i širším okolí, za kterými docházím k nim domů. Některé už mé služby využily opakovaně. Díky za podporu!
Jindřiška Koutná, www.kadernictvi-jindriska.cz

Datum: 21.06.2012

Vložil: Katka Hav.

Titulek: Re: Poděkování za mé podnikání

Ahoj Jndřiško. Jsem ráda, že se Tvé podnikání tak dobře rozjelo. Blahopřeji k narození dcerky! Můžeš nám napsat, jak si myslíš, že budeš v práci pokračovat? Kdy zase začneš objíždět své klienty? Nebo o tom zatím neuvažuješ a počkáš si, jak to budete zvládat? Mohla bys brát Emičku s sebou nebo budeš shánět paní na hlídání? Díky za zprávu, K.

Datum: 21.06.2012

Vložil: Jindřiška Koutná

Titulek: Re: Re: Poděkování za mé podnikání

Ahoj Katko,

predem moc dekuji za blahoprani k narozeni dcery. Zakaznici jiz volaji, a tak se do prace vracim k 1.7.2012. Po dobu me nepritomnosti bude Emu hlidat tatinek, ktery bude chodit drive z prace. Mohu tedy nabidnout terminy v odpolednich hodinach, nebo soboty a nedele. Myslim, ze to tak bude vyhovovat vsem.

S pozdravem
Jindriska Koutna

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek