Zuzana Pospíšilová pokřtila svoji stou knihu

03.06.2019 20:15

S tvorbou Zuzany Pospíšilové jste se již několikrát mohli seznámit v našich knižních tipech. Na letošním veletrhu Svět knihy pokřtila autorka svoji stou knihu, Konec zlobení, která čtenáře zavede do školních lavic. 

 

Zuzana Pospíšilová: Konec zlobení

 

Mysleli jste si, že se zlobivé děti nemůžou polepšit? Ale kdepak, jde to. Jen je k tomu někdy zapotřebí trochu čar a kouzel.

 

Paní učitelka Lada to s 2. B nemá vůbec jednoduché. Je to totiž třída plná zlobivých dětí, kterou nechce nikdo učit. Naštěstí ale paní učitelka nečekaně získá kouzelného pomocníka, díky kterému se jí podaří se zlobením zatočit. Jak? To si dočtěte v knížce oblíbené dětské autorky Zuzany Pospíšilové.

 

Knihu ilustracemi doplnila Daniela Skalová.

 

 

72 stran, ISBN:  978-80-271-2107-6, doporučená cena: 189 Kč

 

Kniha Konec zlobení vyšla 28.března 2019 v nakladatelství Grada.

 

O autorce

Zuzana Pospíšilová je oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě pro děti. S jejími texty se dětští čtenáři mohou setkávat od roku 2004, kdy jí vyšly první pohádkové příběhy v časopise Sluníčko.

 

V roce 2005 začala publikovat knižně a dodnes je jednou z nejaktivnějších autorek píšících pro děti. Jen v nakladatelství Grada vydala téměř sedm desítek titulů, z nichž nejúspěšnější jsou zatím série Kouzelná třída a edice dětských detektivek DeTeKTiVoVé.
 

Křest 100. knihy

Zuzana Pospíšilová svoji stou knihu pokřtila 11. května 2019 na 25. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy. Kmotrou knihy byla Lucie Černíková.

 

Redakce České pracující mámy přeje autorce ještě velkou řadu úspěšných titulů a mnoho (nejen) dětských čtenářů!

 

Zdroj informací, obrázku a fotografie: nakladatelství Grada