Ženy, klíč ke spokojenosti je v nás

19.09.2019 12:11

Toužíte nahlédnout pod povrch mezilidských vztahů a zároveň do hlubších úrovní svého nitra? Pak nepřehlédněte právě vycházející titul Charlotte Benátské, která si dala v publikaci za cíl pomoci čtenářkám najít cestu k pocitu trvalé spokojenosti.

 

Charlotte Benátské: Ženy, klíč ke spokojenosti je v nás

Zajímají vás vztahy mezi lidmi a rády byste se v nich lépe orientovaly? Zatím jen tušíte, že spokojenost v partnerském a rodinném životě klíčí ve vás samotných? V této knize se dozvíte vše podstatné, abyste se cítila dobře jako žena, partnerka i matka. Srozumitelné texty a praktické návody vám budou cennou příručkou na cestě k vlastní spokojenosti a vnitřnímu klidu. Budete si jista, co chcete změnit, a budete vědět, jak na to.

 

Zjistíte:
• co vlastně znamená sebeláska a sebehodnota
• jak pracovat se svými emocemi
• na co se zaměřit v partnerských vztazích
• nakolik vaše současné vztahy ovlivnila původní rodina
• proč je tak důležité dokázat odpustit
• jak pracovat se sebou a s dětmi v krizových okamžicích

 

168 stran, ISBN: 978-80-271-2032-1, doporučená cena: 249 Kč

 

Kniha Ženy, klíč ke spokojenosti je v nás vyšla 5. září 2019 v edici Psychologie pro každého v nakladatelství Grada.

 

 

Vybrané pasáže z knihy si můžete prolistovat zde:

 

O autorce

Charlotte Benátská vystudovala speciální pedagogiku na UK Praha a komunikaci na fakultě humanitních studií v Plzni. Je konzultantkou v oblasti partnerských a rodinných vztahů, pomáhá jednotlivcům i párům s řešením osobních krizových situací. Přednáší na veřejnosti a pořádá semináře zaměřené na sebevědomí a komunikaci ve vztazích. Je také certifikovanou terapeutkou, která pomáhá jiným ženám v oblasti sebepřijetí.

 

Zdroj informací, obrázku: nakladatelství Grada