Zdravou stravou proti únavě

01.04.2020 18:55

Nedostatek energie už prožil asi každý. Šálkem kávy lze stav ovlivnit pouze dočasně. Pokud jste unavení, vyprahlí, žízníte po skutečném životě a nevíte jakou udělat změnu, máme pro Vás knižní tip, jehož autorka sama prožila ztrátu životní energie.

 

Za nejextrémnější únavou a vyčerpáním můžeme nalézt spoustu lehkosti a síly, o kterých se nám nikdy ani nezdálo. K těmto zdrojům síly jsme se nikdy nepropracovali, protože jsme se nedostali přes překážky.

William James

 

Zuzana Švédová: Zdravou stravou proti únavě

Jste unavení, vyprahlí, žízníte po skutečném životě? Vstanete z postele jen s vidinou šálku kávy? Konzumujete desítky léků, které si s sebou nesou nepříjemné vedlejší účinky? Jste obézní, těžkopádní, nemocní a vyčerpaní? Přemýšlíte, jak se vymanit z bludného kruhu únavy?

 

Na vině může být nevhodně seskládaná strava, kvůli níž energie během dne stagnuje. Navraťte se ke kořenům výživy, které vám pomohou:

  • pochopit principy pevného zdraví a nalézt ztracenou rovnováhu
  • naučit se rychle orientovat mezi správnými potravinami jakožto zdroji energie a síly
  • pochopit glykemický index, který stabilizuje hladinu cukru
  • vyladit mysl – jemný nástroj našeho štěstí
  • radovat se z pohybu

 

V druhé části knihy se navíc naučíte chystat desítky zázračně chutných receptů, na jejichž vaření se budete zaručeně těšit a které vám dodají potřebnou energii ke spokojenému životu.

 

A jak to vše zvládnete? Zcela jednoduše. Sama autorka této knihy před léty bojovala s nekončící únavou. Pak se však vydala na současnou cestu a díky ní pochopila potřebné základy vedoucí ke zdraví a neutuchající energii. Najděte s její pomocí novou životní energii!

 

200 stran, ISBN: 978-80-271-2022-2, doporučená cena: 269 Kč

 

Kniha Zdravou stravou proti únavě vyšla 16. ledna 2020 v edici Zdraví a životní styl v nakladatelství Grada.

 

Ukázka z knihy

Zdroj informací, obrázku a ukázky: nakladatelství Grada