Vyznejte (nejen) lásku jednoduše

06.04.2015 20:08

Potřebujete vyznat lásku a v květinářství již zavřeli? Chcete své lásce vyjádřit city jednoduše, ale zároveň netradičně? Máme pro Vás tip, jak na to.

 

Šablonky – dávná touha

Už je to několik let, co jsem na trhu zaznamenala novinku v podobě šablonek na zdobení kávy. Tehdy je v nerezovém provedení prodával jeden specializovaný obchod, který jsem měla od místa bydliště padesát kilometrů vzdálený. Cena za tři nerezové šablony byla cca 300 Kč a při objednání přes internet by cena ještě vzrostla o poštovné. Nakonec jsem touhu po této pomůcce do domácnosti vzdala.


Šablonky – splněný sen

Touhy jsou od toho, abychom si je plnily. Někdy to zvládneme rychle, někdy to chvíli trvá. A podobně tomu bylo i s vysněnými šablonkami u mne. Počkat si se ale vyplatilo.


Sen jsem si splnila na serveru poštovnézdarma, kde jsem rovnou viděla cenu vybraného produktu – 16 šablonek. Ačkoli v popisu výrobku se uvádí, že jsou to šablony na capuccino, pak bych ráda ujistila ty, kteří tento nápoj nepijí, že i u nich doma může najít tato sada uplatnění.
 

Šablony jsou vyrobeny z měkčího plastu, mají průměr cca 85 mm a držátko dlouhé je cca 50 mm. Motivy jsou různě velké a budou se Vám hodit nejen při vyznání lásky o sv. Valentýnu, ale i při dětských oslavách nebo o Vánocích. Mimo jiné si s nimi můžete zkrášlit jakýkoli jiný den.
 

Na šablonkách jsou motivy pandy, srdíčka, listu, stromečku, kávových zrn, sluníčka, mašličky a ještě několik dalších.

 

Využití šablonek
 

Dle popisu zboží je jasné, že jsou šablonky určeny na zdobení cappuccina nebo jiného nápoje, který má mléčnou pěnu. Při zdobení šablonu umístíte na hrnek nebo sklenici a ozdobíte kávu skořicí, skořicí s cukrem nebo kakaem.
 

Tím ale možnosti šablonek nekončí. Nejen při dětské oslavě můžete hostům přichystat ozdobu zákusku. I obyčejnou buchtu proměníte v kouzelný zákusek tím, že přiložíte šablonku a pocukrujete moučkovým cukrem. Jak jednoduché!
 

Ozdobit můžete i okraje talířů. Fantazii se jednoduše meze nekladou.
 

Pokud chcete mít šablonky pohromadě, jistě uvítáte dírku v držátku. Šablony tak jsou zavěsit na háček a nebo svázat provázkem.

 

Přednosti nákupu
 

Ačkoli mi na začátku mého snu stála v cestě nejen cena, ale i vzdálenost, nakonec jsem našla elegantní řešení. Nákup přes internet, při kterém je cena za dodání započtena již v ceně produktu.
 

Cena 125 Kč za 16 šablonek včetně dopravy je opravdu senzační. Platba za zboží je možná převodem na účet či poštovní poukázkou typu A. Při nákupu zboží nad 500 Kč si můžete vybrat jeden ze čtyřiceti dárků zdarma.

 

Nevýhody nákupu
 

I tento nákup měl drobné nevýhody, které ale rozhodně nebyly překážkou nákupu. V první řadě pro některé může být překážkou zaplacení zboží předem. V tomto směru Vám server poštovné zdarma mohu doporučit. Zboží mi vždy přišlo. Takže pokud stále váháte, zkuste si na začátek vybrat něco velmi levného a přesvědčte se o serióznosti na vlastní oči.
 

Doba dodání je zpravidla delší. Šablonky dorazily cca 4 týdny od objednání. Tato doba je v souladu s podmínkami serveru. Pokud tedy nemusíte mít zboží hned, pak rozhodně dobu dodání nevidím jako komplikaci.
 

Předchozí dvě „nevýhody“ se týkaly obecně nákupu na serveru poštovné zdarma. Poslední připomínkou, která se týká samotného výrobku, je materiál, ze kterého jsou šablony vyrobeny. Měkkost materiálu sice neznemožňuje použití šablonek, ale je možné, že při důkladnějším mytí může po několika použitích dojít k drobnému poškození (zvláště pak těch šablonek, které jsou hodně členité).

 

Shrnutí
 

+ Velmi příznivá cena
+ Poštovné zdarma
- Platba za zboží předem, dodací lhůta
- Materiál, ze kterého jsou šablonky vyrobeny

 

Šablonky mne velice potěšily. Ačkoli jsou z měkčího materiálu, jsem s nimi spokojená a je mi radostí s nimi zdobit kávu nebo buchty. Pokud chcete připravit občerstvení pro návštěvu, ale i pro manžela nebo děti, zkuste ho ozdobit s těmito šablonkami. Ne nadarmo se říká, že říká „jíme očima“. A s těmito šablonkami to platí dvojnásob. Nákup přes www.postovnezdarma.cz mne opravdu potěšil.

 

Kompletní fotodokumentaci k testování najdete zde.

 

Anketní otázka
 

Jaké zboží máme otestovat z www.postovnezdarma.cz příště? Pište do diskuze, rádi se necháme inspirovat.


                                                                              Redakce České pracující mámy
 

Jaké zboží máme otestovat z www.postovnezdarma.cz příště?

Datum: 09.04.2015

Vložil: Věrka

Titulek: Kreativní výrobky

Mě by zajímaly krastivní výrobky, jako strojky na bambulky, háčky, bižuterní komponenty, peříčka, mini šicí stroj apod.

Datum: 08.04.2015

Vložil: Lucie K.

Titulek: testování

Potěšilo by mě testování třeba krycích krémů 3v1 jako např. BB Cream apod.

Datum: 08.04.2015

Vložil: Markéta

Titulek: otestovat

já bych brala otestovat nějaké oblečení, protože to si nikdy tam netroufám koupit, jestli sedí velikosti atd a kvalita

Datum: 07.04.2015

Vložil: Kateřina

Titulek: otestovat?

já bych ráda,abyste otestovali nějaké ty semínka zvláštních kytek barev a nebo třeba ovoce a zeleniny....obrácené jahody,barevné papriky atd

Přidat nový příspěvek