Výroba vlastní kosmetiky

24.03.2020 22:07

Hledáte alternativu ke kosmetickým výrobkům nabízeným v obchodech a chcete mít jasno ve složení přípravků, které vy a vaše děti běžně používáte? Toužíte si vytvořit svou individuální vůni, užívat si jemnosti vonných krémů, zklidňujících účinků bylinných koupelových solí a hýčkat svou pleť vlastními regeneračními oleji?

 

Lenka Menšíková: Výroba vlastní kosmetiky

Autorka knihy čtenářům přináší návod, jak o sebe pečovat přírodní cestou. 

 

V první části knihy získáte přehled o základních rostlinných surovinách – o rostlinných olejích a máslech, esenciálních olejích, hydrolátech a dalších látkách, které můžete při výrobě vlastní kosmetiky využít a jsou dostupné na našem trhu. Dozvíte se, jak se vyznat v kvalitě rostlinných surovin a vybrat si správné ingredience. 

 

V druhé části knihy najdete množství receptů na přípravky k péči o pleť, tělo a také o domácnost. Naučíte se, jak vše správně míchat, dávkovat a uchovat. A také jak domácí kosmetiku povýšit na exkluzivní péči.

 

Pečujte o sebe i své děti pomocí přírodních surovin. Kvalitně, jednoduše a s radostí.
 

176 stran, ISBN: 978-80-271-2082-6, doporučená cena: 299 Kč

 

Kniha Výroba vlastní kosmetiky vyšla 11. března 2020 v edici Zdraví a životní styl v nakladatelství Grada.
 

 

Tip České pracující mámy

Aktuálně máte možnost zakoupit knihu s 30% slevou v e-shopu nakladatelství Grada. Většina titulů je skladem a poštovné je již od 49 Kč. Při nákupu nad 500 Kč je pak doprava zcela zdarma.

 

Navíc všichni registrovaní zákazníci mohou k objednávce získat dárek ve formě knih zdarma.

 

 

Zdroj informací a obrázku: nakladatelství Grada