Vyhráli jsme sportovce roku :-)

02.05.2012 13:36

(KHAV) Syn členky našeho klubu Adam Štěrbák byl zvolen ve veřejném internetovém hlasování nejlepším sportovcem Zlínského kraje za rok 2011. Nejúspěšnější sportovci regionu za minulý rok byli oceněni 25.4.2012 ve Zlíně.

Mezi oceněnými byl právě veslař VK Morávia Uherské Hradiště Adam Štěrbák.

Stalo se tak během slavnostního vyhlášení výsledků desátého ročníku ankety . Vyhlašovatelem ankety Sportovec roku Zlínského kraje je Zlínský kraj, který na ceremoniálu reprezentovali hejtman Stanislav Mišák, jeho náměstci Libor Lukáš a Jaroslav Drozd a krajští radní Milena Kovaříkova a Josef Slovák.

V průběhu večera byli kromě absolutního vítěze, který vzešel z celkově deseti nominovaných sportovců, vyhlášeni i nejúspěšnější junior, trenér, handicapovaný sportovec a sportovní kolektiv. Tradičně byly dále uděleny Cena hejtmana Zlínského kraje, Cena občanů Zlínského kraje a Cena novinářů. Nově pak byla předána i čestná ocenění sportovcům – olympionikům.

 

Srdečně blahopřejeme Adamovi a držíme pěsti v jeho boji o účast na letošní Olympiádě v Londýně nebo přinejmenším na juniorském Mistrovství světa v Litvě.

Děkujeme všem pracujícím mámám, které reagovaly na výzvu zveřejněnou na tomto webu a podpořily Adama svým hlasem, čímž mu dopomohly k vítězství!

 

Příjemným večerem hosty provázel herec a moderátor Jan Pokorný. Program slavnostního večera svým vystoupením zpestřili členové taneční skupiny J.A.D. Company z Dance studia Yemmi a skvělá zpěvačka Tonya Graves. Předání cen se zúčastnila i paní Dana Zátopková a p.SVOJANOVSKÝ

 

Více o Adamovi >>