Vyhrajte knihu Elisabeth Haichové

21.02.2015 11:42

Elisabeth Haichová (1897-1994) byla duchovní učitelkou a autorkou několika knih. Vyhrajte její knihu Jóga a sex, která právě vychází v nakladatelství Metafora.

 

O autorce

Elisabeth Haichová se narodila a vyrůstala v Maďarsku. Po skončení druhé světové války emigrovala do Švýcarska, kde spolu s jogínským mistrem Selvarajanem Yesudianem založila nejstarší evropskou školu jógy. 

 

Je autorkou a spoluautorkou několika knih. Nejslavnější je mystický autobiografický román Zasvěcení, který je unikátním dílem o tajemství reinkarnace. Kniha Sport a jóga provádí čtenáře cestou jógické filozofie, a také konkrétních cviků, které nás dovedou ke spokojené a jasné mysli, dlouhému věku a pevnému zdraví. Titul Tarot, Cesta hrdiny - 22 stupňů zasvěcení je fascinující putování prostřednictvím obrazů Velké arkány plné odvěkých zkušeností lidstva a objevných vědomostí. 

 

Elisabeth Haichová prožila na světe bezmála celé jedno století. Zemřela - i když ona sama by zřejmě řekla, že jen opustila své tělo  - v roce 1994.

 

Soutěž

Jeden autor správných odpovědí na otázky 1 a 2 se může těšit na titul Jóga a sex největší západní mystičky Elisabeth Haichové, světoznámé autorky mystického autobiografického románu Zasvěcení. Více o knize najdete v článku Sexuální síla z pohledu jogína.

 

  • Kolik postav je zobrazeno na obálce knihy Jóga a sex v horním šedivém pruhu?   
  • Kdo je autorem knihy Sport a jóga, která vyšla v roce 2014 v nakladatelství Metafora?

 

 

Nápovědu hledejte na www.metafora.cz.

 

Odpovědi zasílejte na email pracujici.mama@gmail.com až do pátku 27. února 2015. Do předmětu emailu uveďte heslo JÓGA a nezapomeňte uvést kontakt pro případ výhry.


Výherce bude vybrán tak, že počet správných odpovědí bude vydělen dvěma a výsledné číslo určí výherní mail. Maily budou srovnány dle času doručení. V případě, že výsledkem nebude celé číslo, bude výherní pozice nejbližší vyšší. (Např. Bude-li správných odpovědí 53, bude výhercem 27. mail se správnou odpovědí.)