Vydejte se na výlet na Dětskou planetu

02.11.2015 20:04

Prodloužený víkend od 13. do 15. listopadu 2015 bude na holešovickém výstavišti patřit dětem, dětským hrám a oblíbeným hrdinům našich ratolestí. Výstavní plocha se na plné 3 dny promění ve svět splněných fantazií menších i těch větších. Uskuteční se zde další ročník oblíbeného veletrhu hraček, her a dětských potřeb Dětská planeta 2015. 

 

Pokud hledáte zajímavý interaktivní program pro celou rodinu nebo si jen chcete prohlédnout novinky v tomto segmentu a na jednom místě nakoupit všechny vánoční dárky, nenechte si tuto mimořádnou příležitost ujít. Menší děti rozhodně nadchnou populární Mimoni a Mimoňland, vystoupení LED robota nebo obrovský Transformer. Ti větší ocení souběžný veletrh HRAY!EXPO, který je zasvěcený herním konzolím a počítačovým hrám. 

 

Na každého dětského návštěvníka čeká ke vstupence hezký dárek zdarma v podobě panáčka Playmobil.

 

V pošmourném listopadovém počasí se výstava stane ideálním útočištěm pro všechny děti. Mohou si zde nerušeně dlouhé hodiny jen hrát a hrát...Čeká na ně ale i spousta zábavných aktivit, překvapení, soutěží i kreativní tvorby. Bohatý program si připravili Mimoni - jedni z aktuálně nejoblíbenějších dětských hrdinů. V jejich Mimoňlandu si užijete neopakovatelnou oslavu narozenin Mimoně Sama, hvězdné taneční vystoupení, následnou autogramiádu či neopakovatelnou módní show s přímou účastí malých návštěvníků. Děti se také mohou vyfotit u vtipného banneru nebo absolvovat zasvěcení do řádu Mimoňů.  

 

Nadšence do techniky, a to nejen ty v dětském věku, rozhodně uchvátí vystoupení dechberoucího svítícího LED Robota. Ten přihlížející ohromí nejrůznějšími efekty, jako je laser, kouřové clony či studený ohňostroj. Pozadu nezůstanou ani Transformers v nadživotní velikosti. Těšte se na jedinečnou show, kterou pro Vás chystá Bumblebee.

 

Na Dětské planetě nebudou chybět ani dinosauři. Prohlédnout si je můžete v expozici DinoParku. Zde se mohou děti nechat ozdobit originálním dinosauřím tetováním. V rámci veletrhu se lze také zapojit do soutěže o zajímavé ceny, které zahrnují i rodinné vstupné do tohoto parku.

 

Fandy počítačů a náctileté návštěvníky nadchne souběžný veletrh HRAY!EXPO. Zde se bude vše točit kolem počítačových her a herních konzolí. Zlatým hřebem programu se stane grandfinále soutěže v PC hrách BenQ Grunex Challenge 2015 o ceny v hodnotě 90.000 Kč! Na své si přijdou především hráči legendárních League of Legends, Heartstone a premiérově také World of Tanks.

 

Pokud Vám svět dětských her není cizí a chcete příjemně strávit čas s dětmi nebo jen včas nakoupit vánoční dárky, nenechte si tuto zábavnou akci pro celou rodinu ujít. Připraveno je zajímavé rodinné vstupné a děti do 3 let mají vstup zcela zdarma.
 

Další informace naleznete na www.detskaplaneta.cz nebo na facebookové stránce Veletrh Dětská planeta.

 

Organizátor akce:                         Incheba Expo Praha
 

Místo konání:                               Výstaviště Praha - Holešovice
 

Otevírací doba:  

 

13.listopadu                                 10:00 - 18:00 hod.
14.listopadu                                   9:00 - 18:00 hod.
15. listopadu                                  9:00 - 16:00 hod.

Vstupné: 

 

150,- Kč                    plné vstupné dospělí
50,- Kč                      zlevněné vstupné - děti od 3 do 12 let
300,- Kč                    rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)
děti do 3 let zdarma