Vento del sud aneb Jižní vítr - móda pro naše partnery

02.04.2012 16:15

(KHAV) Ve čtvrtek 29.3. 2012 se v Praze uskutečnila módní přehlídka „Vento del sud“, na které se představili italští návrháři pánské módy z regionu Sicílie. Originální modely návrhářů s dlouholetou rodinnou tradicí prezentovali modelové v čele s mužem roku 2010 Honzou Hájkem. O pěvecké vystoupení se během módní přehlídky postaral zpěvák Norbert Peticzký. Projekt se konal za podpory Regione Siciliana.

Oblečení a doplňky pro muže

Od letošního dubna nabízím mužům (a možná by se dalo říct že i jejich partnerkám) službu "Oblékám muže". Šetřím manažerům čas - nemusí běhat po nákupech a shánět košile a doplňky, nemusí tím zatěžovat svoje partnerky - jednoduše si mě objednají a já za nimi přijedu do firmy, změřím je, prohlédneme si vzorník látek... a pak jednoduše on-line objednáme. Více na www.oblekam-muze.cz.

 

Nicméně, ráda bych Vám představila i jiné značky, než které jsou v mém vlastním sortimentu, a to právě ty, které se představily na zmíněné přehlídce VENTO DEL SUD.

  • Své modely představila společnost PARIDE www.paride.com, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních pánských košil s více jak 40.letou rodinnou tradicí v tomto oboru. Vyrábí košile klasické, formální, sportovní, saharské, bundy s podšívkou i bez podšívky, kravaty a kalhoty.
  • Další modely byly od společnost Tessilmonte, www.tessilmonte.com, což je středně velká společnost pohybující se na národním i zahraničním trhu více jak 20 let.
  • Hostem, který také navštívil Prahu, byla obuvnická firma FRANCESCO CALZATURE www.francesco.it, ta je od roku 1945 vyjádřením kreativity v oboru obuvnictví a vzácné ruční výroby. Francesco Italy,  je přední značkou, která se věnuje svatebním a formálním dámským a pánským kolekcím.
  • Veškeré modely byly také doplněny košilemi od F.lli Vesco www.vescocamicie.it., která vznikla v roce 1963.
  • Všechny obleky byly  doplněny módními doplňky od Franco Culil www.francocuoio.it. Firma byla založena v roce 1992 - všechny výrobky jsou navrženy, zpracovávány a vyráběny pouze ručně, rukama pana La Russa.

 

Věřím, že Vás tento výlet do světa italské módy inspiroval. Pokud chcete něco stejně dobrého a přitom trochu více českého, obraťte se na mě a nebo mě doporučte dál!

Pěkný den, Katka Havlová