Veletrh SPORT EXPO, Praha

09.05.2013 12:00

9. - 11 . května

Výstaviště, Praha Holešovice

vstupné zdarma

 

Přijďte na veletrh sport expo pro super zážitky!

  • vstupné zdarma
  • možnost vyzkoušení mnoha atraktivních sportovních disciplín
  • bezplatná školička lezení i pro ty nejmenší
  • akce pro celou rodinu
  • další bohatý doprovodný program

 

Nejenom sportovce potěší skvělé veletržní ceny sportovního vybavení a oblečení od špičkových firem.

V rámci veletrhu SPORT EXPO proběhne jedinečná show profesionálních sportovců se specializací na freestyle BMX, freestyle MTB, skateboard, in-line a freestyle koloběžku.

Kromě vystoupení profesionálních sportovců na překážce Street zone se mohou návštěvníci těšit na workshopy, soutěže a půjčovnu sportovních pomůcek zdarma.

 

Volkswagen Rodinný Minimaraton

Další báječnou akcí pro sportovně založené rodiny je Volkswagen Rodinný Minimaraton 4,2 km. Tento závod je vhodný pro rodiny i jednotlivce a je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Všichni závodníci si vyzvedávají svá startovní čísla na veletrhu.

 

Procházka se psy

Nemůžete právě běhat ani jezdit na kole či bruslích, ale zbožňujete dlouhé procházky s Vaším hafanem? Tak právě pro Vás je vhodná netradiční akce Procházka se psy. Nenáročná cca 4,5 km dlouhá trať vede převážně příjemným prostředím parku Stromovka. Je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Jde o nesoutěžní doprovodnou akci, ze které si odnesete kromě zážitků speciální startovní číslo, které navíc dostane i Váš pes, a v cíli získáte na památku medaili a speciální pamětní psí známku.

 

 

čtvrtek 9. 5. od 12 do 20 hodin

pátek 10. 5. a v sobotu 11. 5. od 10 do 20 hodin

 

Více na www.sport-expo.cz