Veletrh SPORT EXPO, Praha (vstup zdarma)

10.05.2012 10:00

Na Výstavišti v Praze - Holešovicích proběhne 10. – 12. května šestý ročník veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO 2012. Čeká na Vás vstup zdarma, příležitost vyzkoušet si různé sportovní disciplíny, soutěže o super ceny a bohatý doprovodný program. Nejen na milovníky sportu čeká možnost skvělých nákupů špičkového sportovního vybavení i oblečení za veletržní ceny.

 

Veletrh SPORT EXPO v roce 2012 bude navíc výjimečný tím, že se na Výstavišti v pražských Holešovicích sejde celý běžecký svět. PIM totiž organizuje Světový kongres AIMS, tedy pravidelné setkání organizátorů maratonských závodů z celého světa.

Na veletrhu SPORT EXPO se také můžete dozvědět mnoho zajímavého o svém zdraví. Několik profesionálních firem Vám na veletrhu nabídne zdarma unikátní diagnostiku chodidel těmi nejmodernějšími přístroji.

Pokud jste nikdy nestáli na in-line bruslích a hodláte to změnit, vezměte úsměv, odhodlání a přijďte. Zdarma Vám tady profesionálové zapůjčí brusle a výuka jízdy, taktéž zdarma, může začít. K zapůjčení jsou přichystány brusle již od čísla 29, myslíme tedy i na ty nejmenší sportovce. Pokud jste naopak na bruslích zdatní, vyzkoušejte MF DNES In – line Party 6,5 km. Jedná se o nesoutěžní akci určenou bruslařům všech věkových kategorií, kteří propadli tomuto nádhernému sportu. Startuje se 12. května v 12:45 z prostor před vstupem do Průmyslového paláce.  

Zbožňujete dlouhé procházky s Vaším hafanem? Tak právě pro Vás je vhodná netradiční akce Pedigree Procházka se psy. Nenáročná 4,5 km dlouhá trať povede převážně příjemným prostředím parku Stromovka. Je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Z každého startovného bude navíc zakoupen 1 kilogram krmiva pro chlupáče z útulků, takže i pomůžete. Start této procházky je 12. května v 16 hodin před Průmyslovým palácem v Holešovicích. V cíli medaile pro Vás i Vaše pejsky.

Na SPORT EXPO 2012 najdete například tyto značky: ADIDAS, AMERICAN WAY, ASICS, AXON, BROOKS, CRAFT, ENERVIT, ESTIMDRINKS, FIVEFINGERS, FUJI, FYSIOMED, GARMIN, HERVIS, HIGH 5, INOV-8, K2, KILIMANJARO, MIZUNO, MOOSE, MULTIPOWER, NUTREND, R2, REGATTA, SALOMON, SAUCONY, SCOTT, SCHWINN, SIGG, SILVINI, SKINS,  SPOKEY, SUN SKI SPORT, TIMEX, ZOOT a mnohé další.

Více informací na www.sport-expo.cz.