Veletrh kosmetiky a kadeřnictví

10.04.2015 09:00

Mezinárodní veletrh Interbeauty Prague je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Již tradičně je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. 

 

Veletrh se koná ve dvou termínech 

Jarní veletrh:                       10. – 11. 4. 2015 

Podzimní veletrh:                16. – 17. 10. 2015 

 

Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi jsou kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. 

 

Interbeauty Prague je jediný veletrh v Evropě, který svým věrným i všem novým návštěvníkům během veletrhu nabízí zdarma péči o zdraví z rukou největších lékařských kapacit v zemi v oboru prevence melanomu – tedy Stan proti melanomu, vyšetrování mateřských znamének dermatoskopem a prevence rakoviny prsu – vyšetřování prsou ultrazvukem. 

 

Návštevníci mohou zdarma navštívit poradnu uznávaného soudního znalce v oboru plastické estetické chirurgie nebo si nechat zdarma změřit zrak. Pro návštěvníky je připraven oblíbený Make-up point, kvalitní Prevence zdraví, ale také setkávání s osobnostmi veletrhu a nikdy nechybí zajímavé přednášky. 

 

Jednotlivé obory jsou samozřejmě podpořeny i soutěžemi profesionálů. Pořádáme Mistrovství ČR v Nail Designu, Body Artu, Nail Artu, Lash Designu a v Make-upu s postupy do zahraničních soutěží. 

 

Místo konání:             Výstaviště Praha - Holešovice 

Otevírací doba:           9:00 - 18:00 hod

 

Vstupné: 

  • 120,- plné 
  • 80,- zlevněné (pouze po předložení poukázky opravňující na zlevněné vstupné) 
  • 80,- studenti a doprovod (pouze po předložení jmenného seznamu žáků s razítkem a podpisem školy) 
  • ZTP/P s doprovodem 1 osoby ZDARMA
  • děti do 10 let ZDARMA

 

Bližší informace o akci najdete na webových stránkách www.interbeautyprague.cz