Učte se s dětmi hravě

01.09.2014 15:56

Seznamte se s barevnou edicí pro děti, která představuje prostřednictvím krátkých příběhů, herních námětů, kvízů a ilustrovaných doplňovaček pestrý soubor dovedností, které by měl zvládnout každý šikovný předškoláček i malý školák – čtení, počítání, kreslení, vaření, slušné chování, pravidla silničního provozu.

Hravá škola kreslení

Chceš být malířem? Rád by ses naučil kreslit zvířátko, postavu nebo třeba auto? Jak snadné! Připrav si tužky, pastelky a barvy, otevři tuto knížku a seznam se s Klárkou a její maminkou, které ti předvedou, že zvládnout jednoduchou kresbu není vůbec těžké. Vyzkoušej si také malování žehličkou, razítkování, mozaiku nebo tajné malování. A kdyby tě ruka při malování nechtěla poslouchat, určitě ti pomohou maminčiny veselé básničky. Pro děti od 4 let.

 

Ilustrátor: Eva Rémišová

Počet stran: 72

ISBN: 978-80-247-4262-5

Doporučená cena: 219 Kč

 

 

Kniha Hravá škola kreslení vyšla 18. srpna v edici Hravá škola v nakladatelství Grada.


 

Hravá škola hezkého chování

Někdy v životě obtížně rozeznáváme, co je špatné a co dobré. Nauč se to rozlišovat! Příběhy v této knížce ti pomohou. Začti se a snadno pochopíš, že není vůbec těžké pomáhat, obdarovávat, usmívat se, být trpělivý, přát druhým vše dobré. Tahle moudrá knížka tě potěší nejen pohádkami a básničkami, ale také vtipnými ilustracemi Michala Sušiny.

 

Ilustrátor: Michal Sušina

Počet stran: 88

ISBN: 978-80-247-4261-8

Doporučená cena: 229 Kč

 

 

Kniha Hravá škola hezkého chování vyšla 10. června 2014 v edici Hravá škola v nakladatelství Grada.  


 

 

Knihy z řady Hravá škola jistě inspirují tvořivé rodiče a poslouží také pedagogům jako netradiční didaktický materiál.

 

V edici Hravá škola již vyšlo:

 


O autorce

Zuzana Pospíšilová (*1975) je dětská psycholožka, která pracuje ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s mentálním postižením v Ostravě. Dříve pracovala v dětském rehabilitačním stacionáři, převážně s dětmi s organickým poškozením CNS a pohybovým postižením. V době studií se zabývala tématem rozvoje tvořivosti u dětí mladšího školního věku, nyní píše knihy pro děti.