Testovali jsme dubnový Brandnooz box

10.05.2015 08:07

Pokud máte rádi balíčky a nikdo Vám je nechce zaslat, zkuste službu Brandnooz box, díky které obdržíte jednou měsíčně zelenou krabici s překvapeními, která užijete zejména v kuchyni. Nahlédněte společně s námi do dubnového boxu, který se nesl v duchu Barevné inspirace chutí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brandnooz box odebírám již více jak rok. Během této doby mě tato služba velice potěšila, ale i zklamala. Ne vždy se podaří, aby objednatel služby byl cílovou skupinou pro dané produkty. Nicméně i přes občasná zklamání mne stále láká ten okamžik rozbalování, překvapení a ochutnávání.

 

Z dubnového boxu jsem jako první ochutnala Nescafé Sweet Vanilla. Ačkoli běžně nepiju slazenou kávu, tak z celého obsahu mne nalákala nejvíce. Bohužel očekávanou chuť vanilky jsem zřejmě nepostřehla přes sladkou chuť, na kterou nejsem zvyklá. Druhá varianta kávy Nescafé Warmy caramel mne také příliš neoslovila. Není to však z důvodu nekvalitního výrobku, jen opravdu nejsem cílová skupina. Pokud hledáte jednotlivě balenou kávu a máte ji rádi oslazenou, pak Vám tyto dvě novinky určitě doporučuji vyzkoušet.

 

Během prvního prodlouženého víkendu jsem ozkoušela Vitana Franfurtskou Grunt polévku. Jedná se o pastu ve vaničce, ze které lze připravit 3 porce polévky. Pasta se dává až do vroucí vody a velmi dobře se rozpouští. Uvařenou polévku jsem rozdělila na dvě vydatné porce a s manželem jsme byli oba spokojeni. Pokud používáte instantní polévky, pak Vám tuto mohu rozhodně doporučit jak na cesty nebo pro běžné vaření.

 

Ačkoli jsou dle zaslaných materiálů na trhu již od loňského roku, překvapily mne Strážnické brambůrky, které byly v Brandnooz boxu hned ve dvou variantách - jako Nesoléné a Pepř a sůl. Jelikož nepříliš často konzumuji pepř, tak jsem ozkoušela Nesolenou variantu. Brambůrkám na první ochutnání chybí ona sůl. Na straně druhé i bez ní jsou konzumovatelné a jsou zřejmě lepší variantou jak pro děti nebo osoby, které by si měly hlídat množství soli ve stravě.

 

Velice příjemně mne překvapila sklenička od firmy Efko - Sušená rajčata s česnekem a olivou. Nejprve jsem zvažovala, ke které příležitosti produkt použiju. Nakonec jsem ochutnala "na lžičku" a byla jsem velice spokojená. Tato směs doplněná příjemnou kombinací bylinek bude jistě vhodná do omáček, ale možná i do těsta na ciabattu. Jakmile tento produkt najdu v obchodě, rozhodně si jej zakoupím.

 

Zbývající část boxu jsem dosud nestihla otestovat. Jamile se mi to podaří, ráda se podělím o své poznatky a hodnocení.

 

Z dubnového Brandnooz boxu na testování čeká:

  • Strážnické brambůrky Pepř a sůl
  • Korunní Tonic
  • Vitana Marinovaná krkovička
  • Vitana Marinované kuře
  • Corny Big fruit šťavnaté jablko
  • Mentos Soda Mix Roll
  • časopis Marianne Bydlení
  • Bonavita křehké rohlíčky s celozrnnou moukou od Bonavity
 
V současné době využívám k doručení Brandnooz boxu službu Geis Point. Den s předstihem vždy obdržím email a SMS s informací, že balík je expedován. Druhý den mi pak přijde SMS a email o možnosti vyzvednutí balíčku na výdejním místě. Vybrané výdejní místo má otevřené déle jak Česká pošta, navíc i o víkendu a díky tomu jsem s doručením spokojená. V porovnání s minulostí jsou aktuální boxy předávány téměř neporušené.
 
 
Tuto službu si můžete objednat přes web www.brandnooz.cz od 222 Kč za měsíc a i přes občasné nevyužití některého s dodaných produktů mne tyto zelené krabice s překvapení stále těší a lákají a i proto si Vám je dovoluji doporučit. Pro ty, kteří dosud tuto službu nevyužili ještě mohu doporučit sledovat slevomat, kde je možné objednat první Brandnooz box za zvýhodněnou cenu. 
 
Fotodokumentaci k dubnovému Brandnooz boxu najdete zde.