Svatební veletrh, Praha

08.02.2013 16:00

Už potřinácté se v Diplomat Hotelu Prague koná SVATEBNÍ VELETRH, největší přehlídka trendů ve svatebním průmyslu v České republice.

V průběhu třídenního Svatebního veletrhu téměř stovka vystavovatelů představí nejžhavější novinky a tipy pro budoucí ženichy a nevěsty, připraveny budou i Cooking Shows, módí přehlídky nebo ukázky vlasového stylingu a svatebního líčení. Program ještě doplní hudební a taneční vystoupení. Svatební veletrh se koná od pátku 8. února do neděle 10. února 2013 v Diplomat Hotelu Prague. Průvodkyní po celou dobu veletrhu bude již tradičně moderátorka Markéta Mayerová.

Program >>


Svatební veletrh otevře své brány v pátek 8. února v 16 hodin a až do nedělního odpoledne 10. února se na 2 000 m2 představí téměř stovka vystavovatelů, kterou navštíví zhruba 5 000 lidí.

Veletrh probíhá v konferenčních prostorech Diplomat Hotelu Prague. Vystavovatelé představí nejaktuálnější novinky svatebního průmyslu – květiny, doplňky, dekorace, ale také make-up, trendy účesy a samozřejmě pro nevěsty a ženichy svatební šaty a obleky. Svatební veletrh nabízí kromě bohatého programu a krásných zážitků, také užitečné kontakty, rady a nápady jak si uspořádat svatbu podle svých představ.

Součástí veletrhu bude každý den připraveno několik módních přehlídek a taneční vystoupení, a podíváme se také do tajů svatební kuchyně. „Velmi důležitou součástí svatby je menu – láska přece prochází žaludkem. A u svatby to platí dvojnásob. Jinak dokonalou svatbu dokáže nevyvážené menu doslova srazit na kolena a z luxusního zážitku se stane oběd ve firemní kantýně,“ upozorňuje Vladimír Kovařič, ředitel kuchyně Diplomat Hotelu Prague. „Je důležité, aby menu splňovalo několik aspektů, a to nejen z pohledu tradic, ale také trendů a národnosti svatebčanů. Své tipy na to nejlepší svatební menu osobně představím v sobotní a nedělním programu Svatebního veletrhu v Diplomat Hotelu Prague,“ doplnil Vladimír Kovařič.