Síla odpuštění - jediná síla k novým začátkům

27.02.2016 17:00

Ve všech vztazích jsou okamžiky, které nejde vzít zpět. Může to být necitlivé slovo, jindy zase čin nebo jednání, které nás zarmoutí nebo přinese hluboké zklamání. A tehdy přichází na řadu schopnost a umění odpustit. Někdy je to jediná síla, která umožní nový začátek a naději, že to nejlepší teprve přijde.

 

Únorová Atmosféra bude o tom, jak se naučit používat moc odpuštění v každodenním životě.

 

Inspirativním slovem nás provede Mojmír Voráč, vztahový poradce, profesionální lektor a konzultant managementu zaměřující se na osobní rozvoj.

 

Hostem Atmosféry bude Filip Chládek, zaměstnanec záchranné služby, který se rozhodl věnovat měsíc svého času a vyrazit jako dobrovolník pracovat do keňské nemocnice Itibo. Nemocnice Itibo leží v jedné z nejchudších oblastí Keni v Africe. Před 11 lety ji založil český zdravotník Aleš Bárta v oblasti zamořené nemocemi, kde do té doby místní lidé marně hledali lékařskou pomoc. Mnoho pacientů tu zbytečně umíralo i na choroby nebo úrazy, které jsou běžně léčitelné. Do nemocnice, která byla založena v rámci humanitární organizace ADRA, pravidelně jezdí zkušení čeští lékaři, kteří zde ošetřili desítky tisíc lidí a zachránili stovky životů.

 

O tom bude únorová Atmosféra - projekt moderních bohoslužeb = talkshow se známými a zajímavými osobnostmi, inspirující hudba, motivační duchovní slovo, šálek čaje či kávy a hlavně příjemný a pohodový čas v komunitě lidí, kteří chtějí růst a měnit atmosféru svého života.

 

Tato únorová Atmosféra proběhne v sobotu 27. února 2016 v 17:00 v HUBu, Cyrilská 7, Brno.

 

Zajištěno hlídání dětí včetně programu pro ně.