Seznamte se se skutečným architektem pleti

11.09.2015 13:51

Vrásky jsou přirozenou reakcí pleti na přibývající věk. Ke vzniku vrásek dochází v důsledku stárnutí pokožky, která ztrácí svoji pevnost a pružnost. Pojďme otočit chod ručiček biologických hodin a navrátit čas pleťových buněk o 15 let zpět! 

 

Vývojové laboratoře Dermacol vyvinuly novou řadu péče o pleť proti vráskám s intenzivně zdokonalujícím a omlazujícím účinkem a rozjasňujícími optickými pigmenty. Již za 14 dní Vy rozdíl pocítíte a ostatní ho uvidí!


Skutečný architekt pleti


Jedinečná kombinace účinných látek Time CodeTM, RonaFlair® Flawless a sférické kyseliny hyaluronové zpomaluje proces stárnutí pleti, pleť vypíná, zvyšuje její pružnost a pevnost, zabraňuje tvorbě nových vrásek, okamžitě pleť zdokonalí a rozjasní. Navrací pleti mladistvý vzhled již za 14 dní.

 

Protože stárnutí pleti je způsobeno z 80 % stresem, byla vyvinuta účinná látka působící proti zánětu a stresu. Tato látka Time CodeTM se přirozeně vyskytuje v pokožce a v mozku. V doporučeném dávkování Time CodeTM odporuje zákonům gravitace, vytváří kolagenovou síť a buňky vazivové tkáně jsou za přítomnosti látky Time CodeTM o 15 let mladší. Dokonalý vzhled v bleskovém čase!

 

  • 39% snižuje stárnutí způsobené zánětlivými pochody v pokožce
  • 100% snižuje aktivitu enzymu, který způsobuje poškození kolagenu
  • 21% zvyšuje tvorbu proteinů, které zpevňují pleť
  • 18% zlepšuje stav drobných cév v pokožce


Látka RonaFlair® Flawless obsažená v denním a nočním krému TIME COAT, která byla vyvinuta s ohledem na nároky dnešní doby, je skutečným zmizíkem vrásek a nedokonalostí. Okamžitě vyhladí vrásky, póry a nedokonalosti, dodá pleti komfort po celý den.

Kulovité částice zaplní vrásku a odráží světlo tak, že vráska a další nedokonalosti okamžitě opticky zmizí.
 

Sférická kyselina hyaluronová je přirozenou součástí pleti. V pokožce rychle váže vodu a bobtná, vyplňuje tak prostor a zabraňuje ztrátě vody z pleti. Je efektivní a bezpečnou alternativou hyaluronových injekcí.
 

Silný antioxidant KOENZYM Q10 obsažený v očním krému zamezuje vzniku volných radikálů a chrání před poškození pleti UV zářením, proniká do hlubších vrstev pleti, kde neutralizuje volné radikály, stimuluje tvorbu kolagenu a zamezuje vzniku vrásek a předčasnému stárnutí pokožky.
 

Dalšími obsaženými látkami jsou STIMUTEX a KALPARIANE®. STIMUTEX je speciálně vybraná kombinace trojice látek vosku ječmene setého, arganového oleje a bambuckého másla. Posiluje bariérovou funkci kůže, chrání pokožku před dehydratací, zmírňuje symptomy velmi suché, svědivé a podrážděné kůže. Extrakt z hnědé mořské řasy KALPARIANE® chrání pokožku proti volným radikálům a předčasnému stárnutí. Působí preventivně proti ochabování pokožky.

 


 

TIME COAT INTENSE PERFECTOR DAY CREAM 
 

Intenzivně zdokonalující denní krém SPF 20
 

Balení: 50 ml / 369 Kč

Použití: Naneste ráno na dokonale očištěnou pleť. Aplikujte jej krouživými pohyby směrem od vnitřní k vnější straně obličeje.

 

TIME COAT INTENSE PERFECTOR NIGHT CREAM
 

Intenzivně zdokonalující noční krém
 

Balení: 50 ml / 369 Kč

Použití: Naneste večer na dokonale očištěnou pleť. Aplikujte jej krouživými pohyby směrem od vnitřní k vnější straně obličeje.

 

TIME COAT INTENSE PERFECTOR EYE&LIP
 

Intenzivně zdokonalující krém na oči a rty
 

Balení: 15 ml / 269 Kč

Použití: Aplikujte ráno a večer v okolí očí a rtů, jemně vklepejte, dokud se krém nevstřebá.

 


TIME INTENSE PERFECTOR MASK
 

Intenzivně zdokonalující pleťová maska
 

Balení: 2 x 8 ml / 69 Kč

Použití: Nanášejte dostatečnou vrstvu na obličej, krk a dekolt. Vyhněte se kontaktu se sliznicí oka, nechte působit 15-20 minut a potom masku setřete navlhčeným vatovým tampónem.

Tip Dermacol: Pro dosažení ještě intenzivnějšího účinku nechte masku po nanesení působit po celou noc.