Seznamte se s novou společenskou hrou Nimble

04.08.2015 11:53

Stejně tak jako jsou lidé hraví, jsou i vynalézaví. To platí také o společnosti Efko, českém výrobci her a hraček, která přichází na trh s novou party hrou Nimble. 

 

Moderní úspěšné společenské hry jdou ruku v ruce s trendy dnešní doby, tedy rychlostí, pohotovostí i jednoduchostí. To dokládá i úspěšnost her, které mají podobné hlavní znaky. Mají snadné návody, krátká herní kola a neustále zapojují všechny hráče. Nimble, slovo pochází z angličtiny a znamená pohotový, navíc procvičí pohotovost a nabídne neobyčejně dobrou zábavu. Hrát lze téměř kdekoliv, hodí se na večírky, party, dovolenou, stejně jako na setkání v rodinném kruhu. Celkem 300 zajímavých a neotřelých témat kombinovaných s nahodilými písmenky na kostkách zaručuje, že každá hra bude zcela jiná a hra tak neztratí své kouzlo. EFKO hru vytvořilo jako převzatý úspěšný zahraniční koncept.


„Bavte se s originální party hrou, která díky snadným pravidlům a svižnému průběhu osloví každého napříč generacemi," uvádí Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO. „Přizpůsobte témata podle svých zkušeností a osobnosti. Nimble odhalí, jak jste na tom s pohotovostí a postřehem. Je to hra pro všechny hráče, kteří se rádi baví. Hra obsahuje 14 dřevěných kostek a 300 témat, která pro Vás budou výzvou Vše je vyrobeno u nás v Novém Veselí na Žďársku,“ dodává Miroslav Kotík.

 

Proč si koupit Nimble?


Hra se dá hrát téměř kdekoli, kdykoliv a s kýmkoliv a je ideální na prázdniny nebo dovolenou. Hra je vtipná, má spád a je pokaždé jiná. Obsahuje 14 dřevěných kostek, 50 karet s 300 tématy, 6 kartiček pro vaše témata, přesýpací hodiny a návod. Hra odhalí a zdokonalí pohotovost, postřeh, rychlost.

 

Nimble, převzatý z dánského konceptu „Wordaholic“, je určený pro 2 – 6 hráčů ve věku od 12 let. Jedno kolo trvá okolo dvaceti vteřin, celá hra pak patnáct až dvacet minut, k dostání je v České republice za 349,-Kč.

 

S hrou se můžete seznámit zde nebo na videu v dolní části stránky.

O výrobci

Společnost EFKO, český výrobce her a hraček, působí na českém trhu od roku 1993. Po celou dobu se zaměřuje kromě výroby také na charitativní akce. Podporuje sponzorskými dary řadu mateřských školek, základních a zvláštních škol, dětských domovů a kojeneckých ústavů. Spolupracuje také s Českým paralympijským výborem na charitativním projektu EMIL a zařadila se do projektu KLOKÁNEK na podporu týraných a opuštěných dětí. Těm již od roku 2006 pravidelně přiváží vánoční dárky a pomáhá tak jejich malým svěřencům prožít radostnější Vánoce. 

Více informací naleznete na: www.efko.cz.