S novým Glanc boxem společně pomůžeme dětem

10.01.2019 09:46

Rozbalte si devět produktů a přispějte na nadaci Vlaďka dětem! To by mohlo být motto pro první benefiční limitovanou edici ze série Glanc box.

 

Společnost brandnooz Media International GmbH v České republice již přes pět let umožňuje poznávat novinky, které zákazníkům přichází v krásných boxech. Dopředu nikdo neví, co bude obsahem boxu. Známá je přibližná nebo minimální cena obsahu boxu a zbytek je překvapení podobné rozbalování vánočních dárků. Pokud Vás lákají kosmetické produkty a chtěli byste zažít radost z rozbalování a překvapení, zkuste si objednat Glanc box. Objednávkou této limitované edice přispějete 50 Kč na konto nadace Vlaďka dětem.

 

  

 

Objednávka v několika krocích

1.     Přihlášte se nebo registrujte na webových stránkách Brandnoozbox.cz. Registrace je důležitá pro doručení zásilky. 

2.     Glanc box je limitovaný produkt, proto se jeho objednáním nezavazujete k dalšímu odběru. Otevřením přímého odkazu se dostanete na objednací formulář, kde uvidíte kam Vám bude box doručen (na výběr je doručení jako Balík do ruky Českou poštou nebo vyzvednutí na Geis pointu). Základní cena produktu Glanc box Hvězdy dětem je 349,- Kč (včetně nákladů na dopravu). Pokud do pole Kód na slevu vyplníte W101KC1L4C2 - bude Vaše cena 299,- Kč.

3.     Nezapomeňte potvrdit seznámení se s uživatelskými podmínkami.

4.    Prostřednictvím tlačítka K PLATBĚ se dostanete k zaplacení objednávky. Akcpetovatelné platební metody jsou bankovní převod nebo platba platební kartou. 

5.     Potvrzení objednávky i informace o doručení Vám přijdou na email, který jste uvedli při registraci. Informace o doručení chodí i na zadané telefonní číslo.

6.    Závěrečný krok - těšte se na doručení boxu a jeho rozbalování!

 

 

Pokud Vás zajímá, jak vypadal jeden z minulých boxů, můžete se podívat do článku Glanc box přináší jarní kosmetické novinky.

 

O sdružení Vlaďka dětem 

 

Hlavním posláním občanského sdružení Vlaďka DĚTEM je pomoc nemocným dětem a rodinám, které o pomoc sami požádali.

 

Kolem 350 rodin se každý rok musí vyrovnat s tím, že jejich dítě onemocní zhoubným nádorem. Nejčastěji leukémií, která tvoří asi třetinu všech nových případů. Povzbuzující je, že více než 80 procent dětí s touto chorobou se podaří vyléčit.

 

Taková pomoc bude sdružením poskytována zejména formou zkvalitnění vybavení zdravotnické přístrojové techniky, jako je nákup monitorů na sledování životních funkcí, pořízení infúzních pump a perfuzorů, nákup digitálních vah a další přístrojové techniky dle aktuální potřebnosti jednotlivých hemato-onkologických oddělení.

 

Více informací o občanském sdružení najdete na jejich webových stránkách www.vladkadetem.cz

 

Zdroj informací a obrázku: www.brandnooz.cz, www.vladkadetem.cz