Rozvoj osobního potenciálu - sebekoučování (Praha)

31.05.2012 09:00

(PROFIŽENA) 31. - 1. 6. 2012

Lektor: PhDr. Jan Benda

  • Cítíte, že jste ještě neodhalila podstatu toho pravého životního naplnění?
  • Rozhodla jste se proto něco změnit ve svém životě?
  • Chcete být prostě jednoduše šťastná a přijímat to, co přijde, s lehkostí?

Aby změna proběhla podle Vašich očekávání a představ, musíte nejprve začít u sebe.

Kurz Rozvoj osobního potenciálu Vám pomůže najít a uvědomit si vlastní skryté zdroje a síly, se kterými bude pro Vás dosahování stanovených cílů a změn pouhou hračkou. Dále Vám představíme novou metodu pro zvyšování výkonnosti, dosahování spokojenosti a naplnění cílů na základě rozvoje odpovědnosti, sebemotivace a vědomého poznání sebe i světa kolem nás – KOUČOVÁNÍ.

Rozviňte svůj potenciál a dosáhněte na své sny!

 

Přihláška >>

 

Reference:

Katka Havlová: Na kurz se těším a jsem zvědavá nejen na to, co se naučím, ale také na další skupinu zajímavých žen, se kterými se setkám a s nimiž možná navážu další dobré obchodní vztahy, jako na minulém workshopu Marketing & PR v malém podniku. (zakladatelka klubu Česká pracující máma a provozovatelka www.pracujici-mama.cz)

Petra Vrbová: Kurzu jsem se zúčastnila spíše ze zvědavosti. Žádná konkrétní očekávání jsem neměla. Z kurzu jsem byla opravdu hodně překvapená. Informace o neurolingvistickém programování mi daly možnost lépe porozumět sama sobě i svému okolí a odhalení mých „vnitřních nepřítelů“ zas možnost efektivněji si stanovovat kroky k dosahování různých cílů. Současně se nás sešla milá parta, takže jsem z kurzu odcházela opravdu plná nové energie. Díky! (www.poptik.cz)