Redaktorka nakladatelství Host

24.03.2014 19:37

Nakladatelství Host vypisuje výběrové řízení na pozici nakladatelský redaktor / redaktorka – zahraniční práva (hlavní pracovní poměr).

Náplň práce

  • jednání se zahraničními autory, nakladateli a agenturami
  • administrace licenčních smluv
  • vyhledávání a posuzování nových titulů, překlady ukázek
  • účast na zahraničních knižních veletrzích

Požadavky

  • zájem o četbu a přehled o české a světové literatuře
  • výborná aktivní znalost angličtiny
  • vysokoškolské vzdělání - bohemistika nebo jiný filologický obor
  • znalost produkce nakladatelství Host a jeho pozice na knižním trhu
  • zájem identifikovat se s produkcí Hostu
  • samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • každodenní přítomnost v kanceláři v Brně

Nabízíme

  • práce v dynamicky se rozvíjející společnosti náležející ke špičce v oboru
  • práce s kvalitními literárními texty
  • práce v motivujícím a kreativním prostředí
  • ohodnocení nad průměrem oboru
  • pravděpodobný nástup od června 2014

Životopisy a motivační dopisy zasílejte na pinnerova@hostbrno.cz

Zdroj: nakladatelství Host Brno