Proměny s TianDe

15.11.2012 23:00

(Anna Kührová)

Nabízím pracovní příležitost.

Jedná se o práci s kosmetikou, nebo jen o samospotřebitelku za vynikající ceny a naprosto ideálními podmínkami v tomto těžkém období. Celý život se pohybuji v obchodě, ale takové období jsem ještě nezažila.

Tato příležitost nás všechny opět vymrštila nahoru a opět jsme všechny v týmu nadšené a spokojené a hlavně pracujeme samy na sobě. Chci tuto příležitost nabídnout všem ženám, ať již pracují, nebo práci hledají.Hledáme spolupracovníky z celé ČR i SR pro proměny s TianDe.

Do České a Slovenské republiky právě vstupuje Společnost TianDe, v překladu nebeská dokonalost, využívající tradice a znalosti starých tibetských, čínských a altajských receptur.Již nyní nabízí více jak 500 produktů z oblasti přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, vše vy vynikající kvalitě za naprosto úžasné ceny.

Teď je ideální příležitost být na začátku něčeho nového. Můžete si přivydělat, nebo i vydělat zajímavé peníze. A nebo jen nakupovat pro sebe s 35% slevou.
Můžete dosáhnout až 54% slevy.

Jelikož firma vstupuje na náš trh, máme obrovskou výhodu při startu a to je: REGISTRACE ZDARMA.

Vše Vás naučíme a proškolíme zdarma.
Je možnost více druhů spolupráce:
- samospotřebitel
- samospotřebitel s informačním marketinkem
- distributor
- zřídit si svůj sklad
- zřídit si značkovou prodejnu

 

S touto příležitostí neuděláte chybu. Každý člověk si koupí krém, náplast na bolest, šampon... tak proč ne za vynikající ceny a za vynikajících podmínek. Začít podnikat BEZ INVESTIC může každý, kdo chce pracovat sám na sobě a něco v životě dokázat.

Právě je ve výstavbě e-shop, který bude v nejbližší době spuštěn.

Jako profesionální vizážistka a kosmetická poradkyně Vás ráda Vás provedu začátky a ukážu všechny druhy příležitosti, které na Vás čekají.


Kontakt: Anna Kührová
tel. 737 887 852, e-mail: anicka@promeny.com

tiande.promeny.com
www.promeny.com

 

Zobrazit profil inzerentky >>