Pročistěte tělo a dostaňte se znovu do formy!

04.01.2017 11:28

Na začátku roku je většina z nás zvyklá si dávat předsevzetí. Jak ukazují průzkumy, předsevzetí se často týkají změny stravování a zvyšování fyzické kondice. První letošní knižní tip by Vám měl pomoci prostřednictvím 40 receptů s odstraněním škodlivých látek z těla a se znovunabytím energie (i bez čokolády :-) ). 

 

Lucie Reynierová: Detox

40 receptů na celý rok, které pomohou zbavit tělo škodlivých látek a získat zpět energii.

 

Stres, únava, nachlazení, zažívací potíže, přemíra nezdravého jídla, to všechno nás připravuje o energii a zanáší organismus škodlivými látkami. Proto je třeba se jich zbavit. Pročistit tělo a dostat se znovu do formy!

 

Taková detoxikace ale může být docela příjemná. A rozhodně nejde o žádné mučení nebo hladovění. Naopak. Budete si pochutnávat na lahůdkách pro nejmlsnější jazýčky.
 

V téhle knize jsme pro vás připravili rovných 40 receptů na všechna čtyři roční období. Nic si nemusíte odpírat, najdete tu předkrmy, saláty, hlavní jídla i slaďoučké dezerty. A protože nikdo nemá nadbytek času, určitě potěší i to, že všechna jídla jsou připravená raz dva.

 

Naše těla se neustále musejí vyrovnávat s velikou zátěží. A játra, ta výkonná filtrační stanice, jsou prostě někdy přetížená. A tak si zaslouží malou dovolenou. Stačí tři dny čtyřikrát v roce.

 

Uvidíte, jak budete sršet energií!

 

Kniha Detox vyšla v nakladatelství Metafora.

 

ISBN: 978-80-7359-518-0, 112 stran, doporučená cena: 249 Kč

 

 

Diskusní téma: Dostali jste knihu pod stromeček? Pochlubte se jakou!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek