Přivýdělek z domova

18.05.2012 08:03

(Marie Čížková) Telefonické sjednávání schůzek se stávajícími klienty.

Nabízíme brigádu - přivýdělek vhodné pro všechny, kdo chtějí pracovat 100% z domova.

Jedná se o telefonické domlouvání schůzek našich specialistů se stávajícími klienty. Specialisté jsou finanční poradci, naše firma se zabývá hlavně zhodnocováním rodinných financí a podporou vlastnického bydlení.

Obdržíte databázi kontaktů a callskript, podmínkou je možnost levného nebo neomezeného volání.

Vše, včetně proškolení a předávání podkladů i hotové práce, funguje prostřednictvím internetu, nikam nemusíte jezdit!

Odměna:

Vyplácí se 100,- Kč hrubého za domluvenou a následně realizovanou schůzku. Je vyzkoušené, že za 2 - 3,5 hod. práce lze domluvit průměrně 7 schůzek.

Školení zajištěna - online, maximální podpora - i z mé strany.

 

Kontakt: Marie Čížková

  • marie.optimstav@email.cz
  • GSM: 720 324 288
  • Skype: marie-turnov

 

Kdo jsem?

Zabývám se přípravou lidí, kteří telefonují - a věřte mi, že to není jednoduché - málokdo má tu vůli vydržet pracovat doma, takže pořád hledám, vysvětluju, učím, proto také už nesepisuji s nikým smlouvu hned, ale až si to vyzkouší, protože je to i těžké, a když pár lidem zavoláte nevhod a oni vám to dají patřičně najevo - tak ne každá má chuť zvednou telefon znovu...

Proto jsme stále ve spojení, povídáme si o tom a hledáme, kde dělá co špatně. Někdy se ale stane, že mi některá telefonistka pak vynadá, co jsem jí to nabídla za pitomou práci...

Sama jsem v profi callcentru pracovala jako brigádnice několik let, směnovala, střídala se o místo před obrazovkou a o sluchátka... náš metodik má tuto praxi za sebou také.

Tuhle práci tak, jak je to vymyšlené, může dělat kdokoli odkudkoli, kde se jiný přivýdělek hledá těžko.

Nemusíte se obávat, že se zde nějak postupuje po žebříčku a že tu jeden vydělává na druhém - každý si může vybrat, co chce dělat - u nás je několik různých úrovní pracovních pozic - a pokud by se některá z vás cítila na to, že chce dělat cokoli jiného, rozhodně proti tomu nebude nikdo nic namítat, v rámci Infoburzy si může najít své místo, kde se vidí a podle toho vydělávat.

Těším se, že mi napíšete nebo zavoláte, ráda vám pomohu.

Marie