Přivýdělek pro maminky, studenty i aktivní důchodkyně

17.05.2012 14:35

(Libuše Růžičková) Znáte již  Talk Fusion? Používáte  také video-email soukromě pro sebe či pro svoje podnikání? Pokud zatím ne, zkuste se podívat na prezentaci o této možnosti. Můžete "jen" využívat, ale  můžete, když máte chuť, i nabídnout přátelům, kolegům, šéfovi. Poplatek za balíček se Vám vrátí.

Potřebujete penízky? Máte počítač a chuť? Jste bez práce, na MD, jste v důchodu nebo pracujete a máte chuť či potřebu si přivydělat a nečekat, mít ihned výdělek průběžně  k dispozici?

Přemýšlíte jak zajistit brigádu či přivýdělek pro dospívající dceru či syna? Nebo zvažujete dárek k narozeninám, svátku či třeba za úspěšně složenou maturitu či zkoušku? Doporučuji - pořiďte jim Talk Fusion a spojíte příjemné s užitečným. Vaše dospívající děti se naučí přivydělat si  zajímavou formou.

Více informací najdete na mých stránkách? www.studioelegance.estranky.cz


Libuše Růžičková

 


 

O mně: Již 3 roky hýčkám svoje zákaznice kosmetikou Mary Kay a říkám si, že jim ráda dopřeji péči a servis, který jsem já jsem ve své pracovní kariéře manažerky postrádala. Ve svém podnikání jsem začala využívat i produkty firmy Talk Fusion, zejména video-emailů posílám denně desítky, komunikace se zákaznicemi je zajímavější a tak umožňuji využití těchto zázraků techniky i ostatním.

Můj profil  >>