Připravte svou pokožku na jaro

12.03.2015 13:19

Zpěv ptáků, první rozkvetlé pupeny a mizející zbytku sněhu nám naznačují příchod nejvoňavějšího ročního období. Než začnete odkládat svršky, připravte na příchod jara i svou pokožku. Kosmetická značka Dermacol představuje cukrové peelingy z řady AROMA RITUAL, které potěší nejen tělo, ale i smysly. 

 

Aroma Ritual Cukrové peelingy DermacolVyhlazující péče cukrových peelingů 

Jemný tělový peeling od značky Dermacol šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky prostřednictvím krystalků cukru. Čistí a vyhlazuje pokožku těla a navrací jí vitalitu. Pokožku zanechává zářivou a hedvábně jemnou. Vyberte si jednu ze třech oblíbených vůní z řady Aroma Ritual a nechejte rozpouštět krytalky cukru na svém těle

Doporučujeme aplikovat jedenkrát týdně. 

 

Seznamte se s peelingy

Osvěžující tělový peeling VODNÍ MELOUN 

Načerpejte novou energii. Sladká vůně vodního melounu osvěžuje a povzbuzuje mysl. Extrakt z melounu hydratuje pokožku a podporuje regeneraci. 

Doporučená cena: 149 Kč / 200 g 

Bližší informace i možnost objednat si tento produkt najdete zde.

 

Svěží tělový peeling REBARBORA A JAHODY

Oblíbené spojení rebarbory a jahod najdete i v novém peelingu Aroma Ritual. Extrakt z jahod zvláčňuje pokožku, zatímco svěží vůně rebarbory nastartuje tělo i mysl. 

Doporučená cena: 149 Kč / 200 g 

Bližší informace i možnost objednat si tento produkt najdete zde.

 
 

Antistresový tělový peeling HROZNY S LIMETKOU 

Bojujte proti jarní únavě. Vůně hroznů s limetkou uvolňuje nahromaděný stres po náročném dni a uklidňuje mysl. Olej z hroznových jadérek podporuje regeneraci pokožky a zpomaluje stárnutí. 

Doporučená cena cena: 199 Kč / 300 g 

Bližší informace i možnost objednat si tento produkt najdete zde.