Prázdninová překvapení s Brandnooz boxem

07.08.2015 12:25

I v době prázdnin a dovolených přišla odběratelům Brandnooz boxu zelená krabička plná překvapení. Přinášíme Vám postřehy o nejnovějším boxu a také senzační nabídku jak ochutnat další box za výjimečných 99 Kč.

 

Letní, červencový box přinesl chuťová potěšení pro dospělé i děti, na cesty i do každodenní kuchyně. Prvním produktem, který jsem otestovala byly Bohemia Chips Z ranných brambor Nesolené. V nedávném Brandnooz boxu byla podobná konkurenční pochutina bez soli, a tak mne lákalo srovnat tyto dva výrobky. Pokud budete čekat klasickou chuť chipsů, můžete být právě díky absenci soli zklamaní. Bude to pro Vás nezvyklý zážitek a možná si uvědomíte, že brambůrky se dají konzumovat i bez soli. Tuto variantu oceňuji jako velmi zajímavou pro děti a osoby, které si ze zdravotních důvodů musí dávat na obsah soli dávat pozor. Pro mne, jako běžného spotřebitele je tento produkt sice zajímavý svým „unikátním“ složením, ale jinak budu i nadále spíše vybírat z řady běžných solených chipsů. A nebo zkusím druhou variantu produktu Bohemia Chips Z ranných brambor Jemně solené. Pokud jste neosolené brambůrky dosud neochutnali, rozhodně je zkuste a sami pak zhodnoťte, co je pro Vás příjemnější chuťový zážitek. Zdali čistě bramborová chuť a nebo sůl a další ochucovadla.


Produkt, který mne k ochutnání zlákal jako druhý, byla Tyčinka Ořechy a brusinky od Emca. Velmi mne potěšilo její bezlepkové složení. Chuťově mne však také nezklamala. Byla příjemně sladká, měkká tak akorát a šťavnatá. Na trhu by měla být od června a já Vám ji mohu jednoznačně doporučit.


Od firmy Emco v boxu bylo ještě jedno překvapení, ke kterému jsem z počátku přistupovala spíše opatrně a lehce nedůvěřivě. Ovesné sušenky brusinkové polomáčené mne nakonec příjemně překvapily. Jemné sušenky s jogurtovou polevou jsou sladké tak akorát, podobně bych mohla ocenit i tvrdost. Zanechaly ve mně lehký, příjemný chuťový zážitek. Balení obsahující 6 sušenek doporučuji k svačině, ale i třeba jako drobné občerstvení pro nečekané hosty.


Během psaní tohoto textu jsem pak otevřela ještě jeden výrobek, cider Strongbow Elderflower. Přiznávám hned na začátku, že cidery mne dosud obecně vzato neoslovily. Jsou na mne poměrně dost sladké a já nejsem příliš zastáncem doplňování energie nápoji. Tento cider je jemně perlivý, se středním obsahem alkoholu (4,5%). Jsou v něm cítit podtóny bezových květů. Pokud Vám tato kategorie nápojů učarovala, zkuste jej najít v obchodech, kde by měl být k dostání za 18,90 Kč (330 ml).


V Brandnooz boxu mi dosud zůstal neotevřený Bylinkový dressing od Spak,perlivé víno Avanti Hugo, paštika z tofu Patifu Toskánská, kterou se chystám přibalit s sebou na dovolenou podobně jako tuňákovou pomazánku Rio Mare Paté Rustico. Překvapení, dosud čekající na rozbalení, čeká i na syna – a to v podobě dvou Chupa Chups XXL 4 D, které slibují dvě chuťové vrstvy a lízátko k tomu.
 

Pokud mne dosud neochutnané produkty osloví, ráda Vám o nich napíšu pár řádků. Tentokráte mám pro Vás, kteří jste dosud Brandnooz box neobdrželi a neochutnali jeho obsah, ještě jednu milou nabídku.
 

Brandnooz box na zkoušku za 99 Kč
 

Pokud Vás box zaujal a nebo si chcete o jeho obsahu udělat názor sami, pak Vám doporučuji využít akci první Brandnooz box v rámci předplatného "nezávazně spolu" za zvýhodněnou cenu 99 Kč.


Běžná cena tohoto Brandnooz boxu je 279 Kč a zahrnuje:

  • produkty v hodnotě min. 330 Kč
  • bohatý věrnostní program
  • doručení zdarma

 

Platbu je možno provést pouze platební kartou a pokud nebudete spokojeni, je možné toto předplatné kdykoli ukončit.


Pro objednávku se budete muset zaregistrovat na webu www.brandnooz.cz, a to zejména kvůli zadání doručovacích údajů. V tomto směru doporučuji zadat platnou emailovou adresu i telefon. Při doručování jste pak informováni jak SMS zprávou, tak emailem o tom, kdy můžete zásilku očekávat.


Na hlavní stránce použijte odkaz na objednání Brandnooz boxu „nezávazně a spolu“. V druhém kroku objednávky pak uvidíte vpravo nahoře toto pole:

  

 

Kde zadejte promo kód: 3TXSSHQR104


Po stisknutí tlačítka „Slevový kód“, se Vám cena upraví na 99 Kč (viz. obrázek):

V tomto kroku máte možnost zvolit si, zda chcete v Brandnooz boxu alkoholické nápoje nebo nikoli.


V třetím kroku budete přesměrování na platební bránu a ve čtvrtém dojde k rekapitulaci.
 

Cena 99 Kč bude platit pro první box. V případě, že budete s tímto produktem spokojená, pak platba za každý další box bude měsíčně strhávána z Vaší platební karty.
 

Vaše předplatné lze ukončit do 5. dne v měsíci v sekci „Můj box“, kde je odkaz „Ukončit předplatné“.

 

V případě, že byste potřebovali s registrací a objednáním pomoci, neváhejte svůj dotaz vložit do diskuzního fóra.
 

Krásné léto všem!

    
 

Diskusní téma: Prázdninová překvapení s Brandnooz boxem

Datum: 29.12.2016

Vložil: Smithd325

Titulek: John

You are my inspiration , I have few web logs and very sporadically run out from to brand. dkkacedfedefcekb

Datum: 26.08.2015

Vložil: Dáša

Titulek: srpnový box

Ahoj, srpnový box už ted asi se slevou neobjednám že? Jsem si vzpoměla pozdě... Díky

Datum: 18.08.2015

Vložil: Kateřina

Titulek: Díky za tip

Cenová nabídka mne zlákala a právě jsem objednala. Teď už je budu čekat, co mi v boxu dorazí.

Datum: 08.08.2015

Vložil: Markéta

Titulek: box

super nabídka, jen je škoda že jde platit jen kartou a ne třeba převodem

Datum: 09.08.2015

Vložil: Pracující máma

Titulek: Re: box

Podmínky platby jsou zcela v kompetencích prodejce Brandnooz boxů.

Platba převodem je možná u Brandnooz boxu "Celý rok spolu" a "Box jako dárek", na tu se ale bohužel sleva první box za 99 Kč nevztahuje.

Přidat nový příspěvek