Práce z domova pro každého, přivýdělek při mateřské

19.09.2012 12:25

(Zdeňka Opálková) Nabízím všem nehledě na vzdělání, věk nebo pohlaví 3 možnosti, jak ušetřit, přivydělat si nebo se stát finančně nezávislým se Švédskou společností Oriflame:

  1. Ušetření za kvalitní kosmetiku - rozdíl mezi členskou cenou a katalogovou cenou je 30 %,
  2. Přivýdělek při mateřské, pro nezaměstnané, při práci - ukážete katalog sestře, mamce, babičce, kamarádce, v práci... -  to, co jim prodáte - z toho máte 30% zisk zaručen (i z jednoho výrobku - mýdla, řasenky...) - můžete si vydělat na Vaši kosmetiku
  3. Kdo by chtěl začít podnikat, stát se nezávislým - může si vybudovat svůj tým a stát se nezávislým s firmou Oriflame, která má 45letou tradici a velké zkušenosti.

Neplatí zde žádné závazky. Pokud si v aktuálním katalogu neobjednáte, nic se neděje. S objednávkou dostanete katalog zdarma a přibalenou fakturu se splatností 3 týdnů. Máte čas výrobky prodat a poté zaplatit.

Pro každého nováčka je připravený program s hodnotnými dárky v hodnotě okolo 3500,- Kč. Ale nejen pro nováčky jsou různé odměny, bonusy, akce ... A to hlavní: odměny získáváte v každém katalogu. Za jeden rok se vystřídá 17 katalogů, čili 17 platů! Kdo Vám ve firmě slíbí 14., 15....17. plat?  A záleží pouze na vás, jestli dostanete 17x90,- Kč nebo 17x30000,- Kč :o)
 

Abych se trochu představila....

Jmenuji se Zdeňka Opálková a jsem u společnosti Oriflame 4 roky. Zaregistrovala jsem se na stránkách proto, že jsem byla zoufalá maminka na mateřské. Hluboko do kapsy a vůbec jsem kosmetice nerozuměla. První, co jsem si koupila, byl krém na ruce, který si nemůžu vynachválit doteď a krémová koupel pro mé 2 kluky. Byla jsem nadmíru spokojená a nabídla katalogy své známé z baráku, své holičce a kamarádce. Netrvalo dlouho a zisky z objednávek pokryly mé běžné nároky na kosmetiku a jednou mi má sponzorka nabídla, jestli nechci taky začít registrovat a vydělat si mnohem víc.

Zpočátku jsem váhala, jsem strašně nedůvěřivá, ale teď už mám kosmetiku pro sebe a mou rodinu zcela zdarma a ještě na mě každé 3 týdny čeká 1000,- Kč na přilepšenou.

Nehledě nato, že jsem se moc s lidmi neseznamovala... Teď se denně setkávám s novými lidmi a náramně mě to baví. Těším se na školení (já tomu spíše říkám "posezení u kávy") - které je pro každého kosmetického poradce, na nové výrobky, na nové kampaně, ze kterých vždy něco pěkného získám...

Ano, není to pro každého. Ne každý se dokáže odhodlat a každý den nabídnout někomu katalog. Proto nabízíme 3 možnosti Oriflame (viz na začátku) a je jen pouze na Vás, kterou z nich využijete. Třeba budete jako já a začnete s koupí kosmetiky pro sebe, nebo chcete získat vše a půjdete do toho rovnýma nohama.

Těším se na Vaše dotazy - ráda Vám odpovím a poradím.


Kontakt: Zdeňka Opálková
Nezávislý kosmetický poradce Oriflame
reg.číslo: 456038

  • e-mail: zdenkaopalkova2@centrum.cz
  • mobil: 725 246 836
  • Skype: zdenka.opalkova