Pomocník i do Vaší koupelny

09.06.2015 21:29

Milujete pěkné a užitečné věci? Hodil by se Vám do koupelny stojánek na kartáčky, který za Vás navíc ohlídá doporučený čas čištění zubů? Pak neváhejte a seznamte se se stojánkem, který jsme za Vás ozkoušeli.

 

Stojánek na zubní kartáčky s přesýpacími hodinami jsem zakoupila na internetu za 109 Kč včetně poštovného. S ohledem na ceny běžného poštovného se mi to zdálo jako výhodná koupě. Objednávku jsem provedla v polovině měsíce května. Emailem jsem byla seznámena, že doba dodání je obvykle 15-40 dní ode dne odeslání.

 

Když jsem 28. května našla v poštovní schránce informaci o uložení větší obyčejné poštovní zásilky na poště, netušila jsem, jaké překvapení tam na mne čeká. O den později jsem si zásilku vyzvedla a dle obalu jsem už tušila :-)


Stojánek byl zabalen v papírové krabičce, která byla obalena pěnovým materiálem a zabalena v pevné neprůhledné fóliové obálce. Na dokumentační fotografii můžete vidět, že krabička i samotné zboží dorazilo v pořádku.


Kromě krátké dodací lhůty mne velmi potěšila i barva a funkčnost výrobku. V nabídce je uvedeno, že barvu nelze specifikovat. Jelikož jsou v naší domácnosti v převaze muži, tak nás modrá barva opravdu potěšila. 

 
Stojánek na zubní kartáčky s přesýpacími hodinamiAčkoli by se dal výrobek popsat jako pouhý kus plastu, cením si i dalších jeho vlastností. Otvory na kartáčky jsou oválného tvaru a podařilo se mi je využít pro dětské i dospělé kartáčky různých tvarů. Na dně držáku každého kartáčku je dírka, která umožňuje vytékání vody z držáku. Tím se samozřejmě zabraňuje vzniku podmínek vhodných pro množení všudypřítomných mikroorganismů.
 

Poslední testovanou částí výrobku byly přesýpací hodiny. Byly to právě i přesýpací hodiny, které mne oslovily a přesvědčily k nákupu. Do té doby používané hodiny, které se přidělávají na přísavku, nám nedržely příliš na kachličkách a nejednou spadly. Přesýpací hodiny u stojánku jsou naplněny stejnou barvou písku jako je doplňková barva stojánku – v našem případě je písek světle modrý. Stopkami jsem ověřila, že doba, kterou písek odměřuje, odpovídá 3 minutám.


Shrnutí
 

+ příznivá cena
+ pěkný a funkční výrobek
+ doba dodání        
- nemožnost výběru barvy

 

Tentokrát se na mne ve všech ohledech při nákupu na postovnezdarma.cz usmálo štěstí. Přišel mi za velmi krátkou dobu velmi pěkný, funkční stojánek na kartáčky s přesýpacími hodinami v barvě, kterou jsme si přáli. Pokud chcete pěkný stojánek a máte na svém umyvadle nebo na poličce v koupelně volný prostor alespoň o rozměrech 65x120 mm, pak neváhejte a pořiďte si ho také. Za sebe ho mohu jednoznačně doporučit!