Podivná hra

03.04.2017 10:55

Jediná věta promění Karle život v peklo. Mohla prožívat běžnou krizi středního věku, s jakou se vyrovnává spousta jejích vrstevnic. Osud jí ale přichystá zkoušku těžšího kalibru. Někdo ji sleduje, naboural se do jejího počítače, do e-mailových schránek jejích dcer. Všude toho neznámého pronásledovatele tuší, posílá jí varovná znamení a baví se jejími amatérskými dedukcemi a intenzivním strachem o rodinu.


Zuzana Pospíšilová: Podivná hra

 

Proč ta podivná hra? Co po ní kdo chce? Karla se snaží se najít jakoukoliv stopu, která by jí pomohla všechno pochopit, ale nemá žádnou podporu v okolí. Cítí se jako štvaná zvěř. Je kořistí opravdového útočníka, nebo své vlastní fantazie? Proč se ve všem dá najít skrytý význam? Možná je opravdu blázen, jak si myslí její muž. Hraje hru, o kterou nestála, hru plnou strachu a bezmoci.

 

 

Kniha Podivná hra vyšla 28. února 2017 v nakladatelství Grada.

 

ISBN: 978-80-271-0290-7, 368 stran, doporučená cena 329 Kč

 

O autorce

Zuzana Pospíšilová je psycholožka a spisovatelka, která získala literární renomé jako autorka knih pro děti. V tomto žánru patří v současnosti k nejaktivnějším autorům, její knihy se těší velké oblibě a dlouhodobě se řadí k nejpůjčovanějším titulům v českých knihovnách. Zuzana Pospíšilová žije na severní Moravě, vychovává dvě dcery a v poslední době se plně věnuje literární práci, v níž zúročuje mimo jiné i svoje dlouholeté psychologické zkušenosti. Román Podivná hra je jejím debutem pro dospělé čtenáře.

 

Zdroj informací a obrázků: nakladatelství Grada