Plaváním ke zdraví a krásné postavě

04.08.2014 19:41

K létu neodmyslitelně patří sluníčko, voda a trávení volného času u bazénu nebo na pláži. Plavání je v horkém letním počasí asi nejpříjemnějším druhem sportu. Čas strávený ve vodě důkladně osvěží a zároveň rozhýbe celé tělo. Plavání se však těší oblibě i mimo letní sezónu. Umožňuje získat vytrvalost a kondici, a to v každé věkové kategorii. Tento druh sportu se tak může stát součástí vitálního životního stylu nebo redukční diety.

 

Tip Dermacol

Mimo samotného plavání však ženy touží na pláži, koupališti nebo ve wellness centrech vypadat co nejlépe. Pečlivě si vybírají plavky a často se snaží shodit i nějaké to kilo. Pomocníkem v boji za krásnou postavou může být řada ENJA od značky Dermacol.

 

Chladivý sprej ENJA CRYO CELLU SLIM s komplexem látek SYMFITTM a kofeinem dokáže aktivovat a urychlovat odbourávání tuků. Pravidelným používáním zlepšíte vzhled pokožky s celulitidou, stane se tak vyhlazenou a vypnutou. Při redukční dietě podpoříte proces zeštíhlení.

 

V průběhu celého dne je pokožka vystavená mnohé zátěži. Dopřejte jí večer zaslouženou dávku blaha. Intenzivní noční péče ENJA NIGHT ANTI-CELLULITE TREATMENT je obohacená o extrakty z mořských řas, koňského kaštanu a kofeinu. Tyto látky posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu a elastanu a efektivně odbourávají vzhled pomerančové kůže. Inovativní komplex Polyplant Anti-Cellulite® pokožku těla stimuluje, vyhlazuje ji a zlepšuje její pružnost.

 

Bližší informace o produktech Enja najdete na webových stránkách Dermacol.