Snídaňové cereálie bez lepku za běžnou cenu

22.09.2014 08:18

Nesnášenlivost lepku v potravě řeší stále větší množství osob. Nejen pro ně, ale i pro ty, kteří se rozhodli omezit příjem lepku ve stravě, firma Nestlé uvádí na trh novinku – bezlepkové cereálie Nestlé Corn Flakes a Gold Flakes. 

 

 Tyto cereálie neobsahují stopy pšeničné mouky, a proto jsou vhodné jak pro celiaky, tak i pro ty, kteří chtějí tuto bílkovinu ze svého jídelníčku v rámci životního stylu vynechat. Nestlé Corn Flakes a Gold Flakes navíc zcela zachovávají původní chuť oblíbených kukuřičných lupínků, takže si nyní můžete užít vynikající snídani bez starostí!

 

Pokud trpíte nesnášenlivostí lepku nebo se jen chcete záměrně vyhnout této složce, jsou nové bezlepkové cereálie pro vás to pravé. Lepek neboli gluten je směs bílkovin, které se vyskytují v pšenici, žitu a ječmeni. Lidé, kteří trpí nesnášenlivostí lepku, jsou nuceni se vyhnout veškerým potravinám, které v sobě tuto látku obsahuji. Novinky Nestlé Corn Flakes a medové Gold Flakes jsou označeny symbolem pro bezlepkové potraviny (přeškrtnutý klas) a zaručují, že kukuřičné lupínky žádný lepek neobsahují a přitom mají stále skvělou a jedinečnou chuť, na kterou jste zvyklí. Navíc obsahují 8 vitaminů včetně vitaminu C.

 

Nepodceňujte pravidelnou snídani! Správné snídání umožňuje ten nejlepší start do nového dne. Snídání cereálií přispívá k příjmu vlákniny, kterou naše tělo tolik potřebuje pro správnou činnost zažívacího systému.

 

Novinku 500 gramové bezlepkové cereálie Nestlé Corn Flakes a Nestlé Gold Flakes zakoupíte již od října 2014 v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 69,90 Kč. Oproti konkurenčním bezlepkovým snídaňovým cereáliím se tak jedná o velmi příznivou cenu na trhu.

 

Více informací naleznete na www.cerealie.cz.