Non-stop školka - hlídání bez omezení

01.02.2013 12:26

Maxíkova mateřská školka, která v současné době mj. funguje na pražském Strahově, otevřela novou pobočku na Praze 1, kde nabízí nonstop provoz. Školka tak chce vyjít vstříc rodičům, kteří například pracují na směny nebo potřebují vycestovat.

Tato nově otevřená pobočka poskytuje stejně jako stávající více než jen hlídání vašeho dítěte. Doplňuje rodinnou výchovu, usnadňuje dítěti jeho další životní cestu, rozvíjí osobnost dítěte, podporuje jeho rozvoj a jeho chápání okolního světa. „Rozhodli jsme se poskytnout rodičům alternativu k dětským koutkům a nabídnout jim „hlídání“ dítěte 24 hodin děnně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce. V noci také nabízíme rozvoz dětí osobním automobilem,“ uvádí Pavel Tuleškov, ředitel Maxíkovy jazykové školky.

Jedním z nejvýraznějších rozdílů mezi Maxíkovou jazykovou školkou a jinými školkami je především spolupráce s Dětskou Mensou ČR. Maxíkova školka intenzivně spolupracuje s předními institucemi v oboru předškolní výchovy a vzdělávání v ČR pro děti s nadprůměrnou inteligencí. Výuka ve školce probíhá nejen v anglickém jazyce za účasti kvalifikovaných učitelek, rodilých mluvčích a zdravotních sester.

Důvodů, proč si vybrat právě nově otevřenou česko-anglickou Maxíkovu školku je hned několik. Nejenom kvůli její skvělé poloze na Praze 1, ale také díky příležitosti rozvíjet schopnosti dítěte, rozvíjení intelektu, výuce cizího jazyka a v neposlední řadě díky individuálnímu přístupu k dítěti.

 

Více informací o Maxíkově jazykové školce získáte na http://www.jazykova-skolka.cz/.