Neobyčejný hrneček

10.09.2017 11:11

Milujete víceúčelové věci? Pokud ano, jak by Vás potěšil hrneček, který lze použít nejenom k podávání nápojů, ale třeba i jako podložku pro stavění z kostiček? My jsme takový výrobek ozkoušeli a rádi Vám předáme naše zkušenosti.

 

Kreativní hrnek na motivy známé stavebnice jsem objednala na začátku prosince 2015 na serveru postovnezdarma.cz. Před Vánoci byla doba doručení zboží o něco delší, dle informace prodejce 15 až 60 dnů, a tak jsem ho synovi k Vánocům pod stromeček nadělit nestihla. Zboží dorazilo v druhé půlce ledna, což bylo v souladu s dodacími podmínkami předvánočního období.

 

Hrneček dorazil ve fóliové obálce v dobrém stavu. Součástí byla i malá stavebnice, ze které syn sestavil autíčko. 

 

Slabou stránkou tohoto hrnečku je kombatibilita se stavebnicemi. Majitelé lego kostiček budou zřejmě zklamáni. Hrneček lépe pasuje s napodobeninami lega - nám třeba dobře pasovali s reklamními kostkami z Penny Marketu.

 

Malé autíčko se po čase zatoulalo, ale hrneček, i přes svoji nekompatibilitu s originál legem dělá radost dál. Nakonec se k něj stal stojánek na psací a kreslící pomůcky na synově stole.

 

Hrneček je 12 cm vysoký a stabilní, takže jako stojánek je dokonalý. Mezi výhody patří i to, že si můžete vybrat barvu. Námi testovaná modrá varianta není v aktuální nabídce, ale vybírat si můžete z celkem 6 barev.

 

V případě nouze můžeme doporučit i na pití studených nápojů (teplé jsme nezkoušli, protože máme hrneček přeci jenom rádi :-)