Není fotka jako fotka

05.03.2012 18:44

(KHAV) Jak jsem objevila rozdíl mezi momentkou a profesionální portrétní fotografií (a nemohla se nabažit :-)
Žádný majitel fotoaparátu nemá tak málo fotek, jako já. Když náhodou nezapomenu vzít foťák s sebou na výlet nebo na nějakou společenskou, sportovní či jinak zajímavou událost, tak ho většinou zapomenu použít. Prostě mi připadá, že "mít fotky" není nutné.
Vloni na jaře nám v naší školce nabídli nechat syna umělecky vyfotit - kývla jsem na to, jen aby náš cipísek nebyl jediný, kdo se fotit nebude. Že si těch pár fotek na památku tedy koupíme.
Když jsme pak s manželem dostali do ruky album, abychom si vybrali, kterou z asi pětadvaceti fotek chceme dostat vytisknutou a k tomu na cédéčku, dlouho jsme se nemohli usnést. Objednali jsme jich pět, ale výběr byl těžký.
Musím uznat, že prostě není fotka jako fotka
Z jedné fotky jsme si nechali udělat obraz na zeď a náš syn teď vodí do ložnice každou návštěvu, aby se pochlubil. (To mě trošku děsí, neboť kromě obrazu syna, který vidíte i v tomto článku, tam mám i jeden svůj, decentní, avšak přece jen příliš osobní - dárek pro manžela... více v dalším odstavci :-)
Rozmazlete se...
Fotky dětí jsou roztomilé a bude to hezká památka, podělíte a obšťastníte s nimi babičky. Všem ženám ovšem hlavně doporučuji nechat udělat takové úžasné fotky sobě samým. Ukažte svou druhou tvář - nejsme přece jen ustarané pracující mámy - jsme krásné ženy a máme co ukázat (třeba na soukromém obrazu v naší ložnici:-)  Pokud Vás zajímá, jak takový obraz může vypadat, podívejte se na "Podoby žen".
 
________________________________________
 

DreamArts3
Zveřejněná fotka "klauna" byla vytvořena studiem DreamArts3, které se zabývá uměleckou portrétní fotografií. Mezi jejich klienty patří řada rodin, soukromých škol i firem. Vzhledem k výbornému týmu špičkových fotografů, grafiků, expertů v oblasti Public Relations  nabízí s služby ve vysoké kvalitě. Například dodání velkoformátových fotografií vytištěné na jedny z nejlepších bavlněných galerijních papírů, včetně rámování, paspartování, harmonizaci interiéru, zpracování fotografií do fotoknih. Pro firmy kromě fotografování nabízí i zpracování tiskovin včetně textové a grafické části (např. výroční zprávy, letáky) a služby v oblasti Public Relations. Více: www.dreamarts3.com

Produkční studia je Eva Bedrníčková, členka klubu Pracující máma. Evu najdete mezi přítelkyněmi na své klubové stránce, případně se podívejte na její profil Linked-in.
________________________________________
 
Tak co, dopřejete si zvěčnění své krásy?

Dejte mi vědět, jaké jste přitom měly pocity, jaký to byl zážitek! Ráda zveřejním Váš příběh i fotografie.

Katka Hav.