Nejvyšší čas objednat dárky s doručením zdarma

02.11.2017 20:15

Ačkoli teprve nedávno začal podzim, je třeba si přiznat, že nyní je nejvyšší čas pro objednání vánočních dárků z ciziny. Připravili jsme pro Vás několik typů na dárky pro celou rodinu.

 

Čas jsou peníze


Ačkoli nám aktuální čas je schopno připomínat nejedno elektronické zařízení, hodinky patří jednoznačně stále k osvědčeným dárkům nejenom pod stromeček.

 

(Nejenom) děti, které milují lego budou unešené z originálního modelu digitálních hodinek, které připomínají nejoblíbenější stavebnici lego. Vybírat můžete celkem ze 14 variant. Aktuální cena včetně dopravy je 209 Kč.

Rozhodujete se mezi náramkem a hodinkami? Proč dělat kompromis. Zvolte vícevrstvé hodinky, které zastoupí oboje. Vybírat můžete ze 7 barevných variant. Aktuální cena včetně dopravy je 129 Kč.

Vyznavače klasiky osloví unisexové hodinky s velkými číslicemi, dostupné v 8 barevných variantách od 145 Kč včetně dopravy.

 

Drobnosti bez kterých se neobejdete

 

S akné nebo černými tečkami se setkávají nejenom mladiství, ale i dospělí. K jejich hygienickému odstranění doporučujeme jehlu na odstranění akné, kterou včetně dopravy pořídíte až do 30. listopadu 2017 za 95 Kč.

Veselý držák na kartáčky může rozveselit koupelnu až s pěti uživateli. Upevňuje se pomocí dvou přísavek a včetně dopravy ho pořídíte za 165 Kč.

 

Dárky do 60 Kč

Praktický multifunkční šátek v různých vzorech a barvách je vhodný pro sportovní i outdoorové aktivity. Lze jej využít jako pokrývku hlavy, nákrčník či náramek. Zboží je dostupné v několika variantách za 59 Kč včetně poštovného.

Zejména malým slečnám můžete udělat radost zvířecí 3D peněženkou. Peněženka je na zip, s motivem různých pejsků a kočiček. Vybírat můžete z několika motivů. Cena do 7. listopadu 2017 včetně pošotvného je 55 Kč.
Cítíte se v krajkovém prádle přitažlivěji a tím pádem i sebevědoměji? Pak stojí za to pořídit si krajková tanga, díky kterým vás tyto pocity neminou! Na výběr je několik velikostí a barev. Cena včetně doručení je 49 Kč.