Největší evropská květinová výstava - Tulln, Rakousko

23.08.2012 10:00

(MESSE TULLN GmbH)

 

Zveme Vás na Mezinárodní výstavu květin v Tullnu pouze od 23. do 27. srpna 2012

TÉMA LETOŠNÍHO ROKU: “Kvetoucí cesta časem”


Výstaviště v Tullnu se stane od 23. do 27. srpna opět centrem všech milovníků zahrad a květin. Koná se zde totiž největší evropský květinový veletrh. Úžasné kreace, skvělé kytice, fantastická jezírka a překrásná tematická zahradní architektura jsou opravdovým zdrojem inspirace pro “zelený domov”.

Více než 500 vystavovatelů z domova i ze zahraničí zde představí a budou prodávat tisíce produktů a nových nápadů kolem návrhů zahrad, pěstování květin, rostlin, ovoce, zeleniny a mnoha dalších. Pokud sháníte řezané květiny a dekorativní rostliny pro balkóny, střešní terasy či interiéry nebo potřebujete kompletně navrhnout celou zahradu, včetně zahradního nábytku, koupacích jezírek či bazénů, pak si Mezinárodní výstavu květin v Tullnu rozhodně nenechte ujít.

Mottem letošní výstavy je “Kvetoucí cesta časem” a rakouští zahradníci a květináři představí své nejlepší květinové a rostlinné výtvory.

V rámci Mezinárodní výstavy květin v Tullnu, která je největší evropskou květinovou výstavou, budou představeny historické objekty a sochy z různých perspektiv. V jednotlivých kreacích budou představena různá období historie, včetně období románského, baroka, nového umění (art nouveau), rokoka, renesance a gotiky, ale také období 70. let s generací „flower power“ a kultovním festivalem Woodstock.

 

Otevírací doba a adresa:

  •     POUZE od čtvrtka, 23. srpna do pondělí 27. srpna
  •     Otevřeno každý den od 9:00 do 18:00
  •     Výstaviště Tulln Trade Fair Centre, Rakousko

 

Vstupné:

  •     Dospělí: 11.00 Eur
  •     Skupiny (20 a více osob), senioři a studenti: 9.00 Eur
  •     Děti od 6 do 15 let: 2.00 Eur
  •     Děti mladší než 6 let: zdarma

 

www.messe-tulln.at