Nákupní zvyklosti žen - průzkum 2012

21.05.2012 09:24

(KHAV) Na začátku května probíhal další z průzkumů České pracující mámy na téma "Nákupní zvyklosti žen". Zajímalo nás, zda došlo ke změnám v našich nákupních zvyklostech oproti předchozímu roku. Vyslechli retaileři nejen naši prezentaci na loňské konference Retail Con, ale vyslechli také naše "požadavky"? Změnili něco na základě našich nákupních zvyklostí, které jsme jim představily? Odpověď na tyto otázky by měl přinést letošní průzkum.

 

Výsledky průzkumu byly prezentovány 24. května 2012 na další konferenci Retail Con v Praze a najdete je také ve článku "Jak nakupujeme na internetu 2012", jehož součástí jsou i výsledky průzkumu na téma "móda přes internet".

Na loňské výsledky se můžete podívat zde: Nákupní zvyklosti žen - výsledky exkluzivního průzkumu

 

Průzkumový dotazník

Průzkum pro účely konference byl již ukončen, ale dotazník je stále přístupný.

Přesto nákupní zvyklosti žen sledujeme i nadále. Pokud jste dotazník ještě nevyplnila, můžete to udělat nyní - data budeme sbírat přibližně do září 2012.

Pokud se Vám pod článekm dotazník nezobrazuje, klikněte na tento odkaz: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDlWOWhZU3NKdFVIUU5uQVkySWNIRUE6MQ

Otázek je celkem 20, pokud se Vám nezobrazí celý dotazník, klikněte do prostoru dotazníku a scrolujte dolů :-) Chcete-li se k nějaké odpovědi vrátit nahoru a nezobrazuje se Vám, opět je třeba kliknout do prostoru dotazníku a scrolovat nahoru.

Předem všem děkujeme za účast a za podporu v našem "boji" za lepší nákupy!

Za pracující a nakupující ženy, Katka Hav.