Můj Super Box přináší překvapení

26.04.2018 14:04

V loňském roce jsem na trhu zaznamenala produkt, který se nápadně podobá Brandnooz boxu, o kterém jste si už několikrát na našem webu mohli přečíst. Jelikož miluji překvapení, ozkoušela jsem za Vás, čím by Můj Super Box mohl okouzlit i Vás.

 

Můj Super Box

 
Víte, na co se těší snad všichni během prosince? Ačkoli to každý z nás popíše svými slovy, tak to společné je jistě touha po rozbalování a odhalování překvapení, které nachystal Ježíšek. Můj Super Box sice nechystá Ježíšek, ale tato služba Vám umožní zažít několikrát v roce tu radost (a nebo i zklamání v případě, že se nestrefí do Vašeho vkusu) z rozbalování balíčku, jehož obsah dopředu neznáte.
 
Box obsahuje jídlo, a to až 100% novinek a v jeho ceně je i doprava prostřednictvím České pošty. Základní cena za box je 299 Kč, nižší cena je u objednávek na delší dobu. 
 
 

Rozbalujeme Můj Super Box listopad 2017

 
První překvapení byl samotný box. Jeho nápaditá grafika mne příjemně naladila před samotným rozbalováním. 
 
Uvnitř prostorného boxu byla spousta potravin, reklamní leták a v neposlední řadě průvodní dopis.
 
Průvodní dopis je vytištěný barevně, což jej dělá atraktivním. Obsahuje seznam obsažených produktů a stručné informace o nich, včetně doporučené ceny.
 
V boxu byla spousta sladkostí, což u nás doma potěšilo nejen dospělé, ale i děti. Některé produkty pro mne byly opravdu novinkou, některé jsem znala již z konkurenčního Brandnooz boxu.
 
Celkový dojem z boxu byl velmi dobrý.
 
 

Top produkty

Velmi milým překvapením pro mne byly těstoviny Adriana 2 min. Dosud jsem se s nimi v obchodě nesetkala. Tento produkt představuje zajímavé řešení, pokud Vám došla příloha při již podávaném jídle. Stačí Vám jen ohřát vodu a vařit dvě minuty a můžete podávat. 
 
Můj Super Box nám umožnil ozkoušet delikátní chuť Alpro karamelového dezertu. Jedná se o potravinu, kterou běžně vyhledávají zejména lidé, kteří trpí nesnášenlivostí laktózy. Dopřát si ho mohou i lidé bez dietních omezení a opravdu stojí za to ochutnat!
 
Další produkt, který nás zaujal jsou kukuřičné chlebíčky Racio Cornies. Tenké křupavé plátky z kukuřice společně s mléčnou čokoládou jsou lákavou svačinou pro malé i velké. Rádi se k nim vracíme i proto, že jsou vyrobeny z bezlepkových  surovin. 
 
Když se vyhlašují vítězi, rozdávají se většinou tři medaile.Box však byl plný chutných novinek, a tak v nemohu zapomenout pochválit bonbony Potěšení s 30% ovoce. U tohoto produktu značky Jojo je prý výhodou znovu-uzavíratelný sáček. Věřte mi nebo ne, ale tuto službu obalu jsme téměř nestihli využít.
 
 

Shrnutí

 
  +   Poštovné v ceně produktu
  +   V porovnání s konkurenčním produktem Můj Super Box avizuje několik měsíců dopředu termín doručení (první středa v měsíci) 
  +   Pro ty, kteří nevlastní platební kartu, platba bankovním převodem
  -   V případě, že odebíráte konkurenční produkt, mohou být některé produkty stejné

 

 

 

Můj Super Box jsem dosud vyzkoušela jen jedenkrát. To, že jsem ho neodebírám pravidelně není dáno nespokojeností s touto službou, ale tím, že jsem věrná produktu, který je na trhu déle. S dodaným zbožím jsem byla spokojená, nákup i dodání proběhlo bez problémů. Pro stálé klienty je jistě zajímavý i bonusový program, kde za hodnocení produktů na webu lze získat slevu nebo dokonce box zdarma. Na facebookových stránklách probíhají pro klienty soutěže o různé produkty.

Pokud se nepletu, tak nejvýraznější rozdíl oproti konkurenci vnímám v promo ceně za první box pro nové zákazníky a ve formě placení.

 

Službu Můj Super Box doporučuji vyzkoušet ať už pro osobní potěšení nebo jako dárek pro někoho blízkého.

 

                                                                                                                                                                              Bohumila

 

Zdroj fotografie: https://www.mujsuperbox.cz/hodnoceni/listopad-food/