Marketing a PR v malém podniku (Praha)

24.05.2012 09:00

(PROFIŽENA) 24. - 25. 5.2012

 
Lektorka: Mgr. Magdalena Čevelová (www.marketingovakouzla.cz)
  • Efektivní marketingové myšlení je dnes nezbytné, a to nejen u vedoucích pracovníků, ale i u řadových zaměstnanců. Důvodem je stále silnější postavení zákazníka na trhu a rostoucí tlak konkurence. Bez důkladné orientace v přáních a potřebách zákazníka nemůže žádný podnik prosperovat.
  • V tomto kurzu máte možnost získat přehled o nástrojích marketingového mixu se zaměřením na současné trendy v reklaměpropagaci.
  • Společně si vyzkoušíte plánování reklamní kampaně a zamyslíme se nad její nákladovostíefektivitou. Dále se také dozvíte, jaké obchodní metody jsou optimální pro oblast, ve které podniká Vaše firma a jaký přístup k zákazníkům zvolit, aby se k Vám stále vraceli.
 
 

Reference

 
Katka Havlová: Kurzu jsem se osobně účastnila v březnu 2012 a mohu jej všem, kdo chtějí zahýbat s marketingem a strategií PR svého podniku vřele doporučit. Kromě znalostí, které předala lektorka Madla Čevelová  jsem se tu setkala i s úžasnou skupinou žen a s většinou z nich jsme navázaly obchodní spolupráci. (zakladatelka klubu Česká pracujici máma a provozovatelka www.pracujici-mama.cz)
 
Katarína Maruškinová: Paní Madla se nejenom marketingem zabývá profesionálně, ale také ho sama žije. Pro mě osobně bylo přínosem už jenom prostudování si jejích webových stránek, kde nabízí hodně jednoduchých, ale účinných triků pro malé podnikatele. Kvalita jejích článků a webinářů mě přesvědčila o tom, že se s ní chci setkat na osobní konzultaci. Nelituji, položila mi několik skutečně přímých až nepříjemných otázek, které mě donutily zamyslet se nad některými aspekty mé podnikatelské činnosti a odstranit zásadní chyby. Všem služby paní Madly doporučuji! (autorizovaná průvodkyně Prahou, http://katarinapragueguide.com)