Lušti, vybarvuj a nauč se spoustu nových anglických slovíček

17.02.2016 20:00

Hledáte netradiční formu výuky cizího jazyka pro své dítě? Zkuste k tomu využít více než 100 křížovek a osmisměrek, které v nové knize připravila úspěšná autorka knih pro děti, Zuzana Pospíšilová.

 

Zuzana Pospíšilová: Hravá angličtina v křížovkách 2

Lušti, vybarvuj, uč se anglicky! Až tuhle knížku vybarvíš a vyluštíš, budeš mít svůj originální barevný slovníček. 

 

Druhý díl oblíbené luštitelské série je tady a s ním opět i spousta křížovek, osmisměrek a super obrázků, které čekají na tvoje vymalování. Pusť se do toho, učení ti půjde hravě.
 

Také druhá ze série ilustrovaných knížek Hravá angličtina v křížovkách přináší zábavné procvičování slovní zásoby v anglickém jazyce.V jednotlivých tematicky zaměřených kapitolách se děti seznámí se slovíčky, která posléze použijí při vyplňování jednoduchých křížovek a luštění osmisměrek. Nechybí opět vtipné černobílé ilustrace Drahomíra Trsťana, které poslouží také jako omalovánky. Při vybarvování obrázků si děti mohou od učení slovíček odpočinout, nebo je naopak využít k dalšímu procvičování. V tomto díle si malí studenti angličtiny upevní slovní zásobu na téma dny a měsíce, hudební nástroje, jídlo, nářadí, obchody, nábytek atd.

 

Kniha Hravá angličtina v křížovkách 2 vyšla v únoru 2016 v  nakladatelství Grada  v edici První čtení v angličtině.

ISBN 
978-80-247-5686-8, 88 stran, běžná cena 199 Kč

 

Kniha je určena pro děti od 5 let.

 

O autorce

Zuzana Pospíšilová (*1975) je dětská psycholožka, která pracuje ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s mentálním postižením v Ostravě. Dříve pracovala v dětském rehabilitačním stacionáři, převážně s dětmi s organickým poškozením CNS a pohybovým postižením. V době studií se zabývala tématem rozvoje tvořivosti u dětí mladšího školního věku, nyní píše knihy pro děti.

 

 

Edice První čtení v angličtině

Nová celobarevná edice První čtení v angličtině se snaží inspirovat děti ke čtení v jazyce, s jehož základy se teprve seznamují. První čtenářské zážitky v cizím jazyce jsou velmi motivující pro další studium – malí studenti a jejich učitelé i rodiče proto jistě ocení bohatě ilustrované publikace s jednoduchými, lehce humornými dvojjazyčnými texty a doprovodným slovníčkem.
 

 

Zdroj: nakladatelství Grada