Líčení pod brýle: Z jemné blondýnky svůdnou intelektuálkou!

19.08.2014 07:33

Oči jsou prý oknem do duše… Pokud nosíte brýle, poutají Vaše oči pozornost ještě větší, než-li bez nich. Jak se nalíčit pokud skrýváte oči za skly brýlí? 

 

Stačí jen několik správných kroků při líčení a zajímavé obroučky. Vizážista Dermacol Tomáš Vida Vám poradí, jak se stát z nenápadné blondýnky s brýlemi svůdnou intelektuálkou.

 

Pleť

Pravidelné čištění pleti je jedním z nejdůležitějších kroků v rámci péče o pleť. Ráno i večer odstraňte všechny nečistoty. Micelární pleťová voda Dermacol Detox & Defence neutralizuje v pleti škodlivé látky z vnějšího prostředí a pomáhá jí lépe dýchat. Pro dostatečnou ochranu pleti před vnějšími vlivy použijte krém Detox & Defence. Intenzivně se stará o pleť, detoxikuje ji, hydratuje a vyživuje. Poté na celou tvář naneste zkrášlující fluidy. Bronzujícím fluidem zvýrazníte kontury, naneste ho proto pod lícní kosti a na čelo. Nakonec na celou tvář, ideálně kulatým štětcem, aplikujte světle růžový rozjasňovač.

 

Oči

Nejdříve použijte dlouhotrvající bázi pod oční stíny, která dokonale zmatní oční okolí a připraví ho na aplikaci očních stínů. Na celé pohyblivé víčko naneste minerální oční stíny s třpytivým efektem. Pro dokonalé orámování oči obtáhněte výraznou černou linkou směrem ke spánkům. Nezapomeňte na řasenku, ta dokonale zvýrazní líčení očí pod brýlemi.

 

Tip Dermacol 

Ať už máte jako blondýnka kratší, nebo delší řasy, nenalíčené působí nevýrazně. Je to dané tím, že jsou světlé. Díky speciální krémové textuře a sytě černé barvě řasenky 1000 Lashes můžete nanášet řasenku v několika vrstvách za sebou. Kartáček přidržte ve vodorovné poloze a táhněte jím těsně od kořínků ke konečkům tak, abyste řasy nalíčili po celé jejich délce. Opakujte do dosažení požadovaného objemu řas! 

 

Rty 

Na jemné zvýraznění rtů použijte rtěnku, nebo lesk. Modelka na obrázku je nalíčena Třpytivým leskem na rty s vůní hroznového vína č. 8.

 

Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy 

Jste blondýnka? Vsaďte na nápadnou černou linku a používejte jemnou škálu barev očních stínů i rtěnek a lesků na rty. Důležitý je, samozřejmě, výběr vhodných obrouček.