Líčení pod brýle: Tipy pro extravagantní tmavovlásky

01.10.2014 12:06

Víte, jak se nalíčit, pokud skrýváte oči za skly brýlí? Poradíme Vám několik tipů při líčení a zajímavé obroučky. Vizážista Dermacol Tomáš Vida Vám poradí, jak se stát extravagantní tmavovláskou. 

 

 Pleť

 

V péči o pleť začínejte vždy odlíčením. Čisticí micelární voda Dermacol Elixir šetrně čistí v jednom kroku tvář, oči i rty bez nadměrného tření pokožky. Dalším krokem je nanesení báze, která vyhladí povrch pleti, vyplní vrásky a póry, čímž sníží jejich viditelnost, a zamezí usazování make-upu. Zdokonaluje vzhled pleti, zjemňuje ji, fixuje líčení a zvyšuje odolnost make-upu. Make-up Imperial zabezpečí dlouhodobou hydrataci. Velmi jemná textura pleť okamžitě sjednotí a rozjasní. Líčení zafixujte Transparentním fixačním pudrem. Dosáhnete tak sametového vzhledu a zabráníte vzniku mastného pocitu v průběhu dne. Na závěr naneste tvářenku. Kombinace matných a rozjasňujícících odstínů vymodeluje tvář, dodá jí přirozené zabarvení a zdravý nádech. 

 

Oči 

 

Nejdříve použijte Dlouhotrvající bázi pod oční stíny, která dokonale zmatní oční okolí a připraví ho na aplikaci očních stínů. Při líčení pod červené obroučky na celé pohyblivé víčko naneste pěnové oční stíny a pro dokonalé orámování očí vykreslete černou linku. Fialové hedvábné oční stíny použijte při líčení pod černé obroučky. Posledním krokem je řasenka, která dokonale zvýrazní líčení očí pod brýlemi. 

 

 

Tip Dermacol 

Pěnové oční stíny mají lehkou, velmi jemnou pěnovou konzistenci a dokonale přilnou k povrchu víčka bez slévání v očním záhybu. Stíny jsou voděodolné a mají dlouhotrvající efekt, a i proto jsou vhodné pro líčení pod brýle. Obsahují drobné třpytivé částečky, které vytvářejí na víčkách nádherné odlesky. Snadno a rychle se roztírají, lze je jednoduše aplikovat prsty. 

 

 Rty 

Výrazné červené rty můžete sladit s extravagantním červeným rámem. Nejdříve použijte rtěnku a poté lesk. Při líčení k černým obroučkám nechejte vyniknout oči a rty zkrášlete nevtíravou kombinací rtěnky i lesku. 

 

Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy 

Pokud se rozhodnete pro výrazné červené obroučky, líčení očí by mělo být velmi jemné. Při černých rámečcích můžete experimentovat s barvami a použít například kombinaci fialových odstínů.