Lady Dermacol

14.06.2012 19:30

(KHAV a Dermacol.cz) Olga Knoblochová založila v roce 1966 českou značku Dermacol. V současné době je prezidentkou Unie kosmetiček a celý život se věnuje kosmetice a svým třem dětem.

Na boj proti vráskám má vlastní recept. „Je potřeba najít harmonii pro tělo i duši, používat kvalitní kosmetiku a pravidelně aplikovat obličejovou gymnastiku,“ říká Olga Knoblochová. Značka Dermacol jí vděčí za svůj dlouholetý úspěch.

Česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. let minulého století. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol – jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý čtvrtý  make-up prodaný v České republice je právě od značky Dermacol. 

 

Obličejová gymnastika

Tento rok paní Olga Knoblochová, zakladatelka značky Dermacol, odborně zastřešuje metodu obličejové gymnastiky.

 

Elixír krásy

Stejně jako se my musíme poprat s různými životními problémy, které přináší čas, tak mořské řasy musí zápasit s přílivem, odlivem, studenými proudy či znečištěním. Proto jsou vyzbrojeny silnými účinnými protilátkami. Dermacol Elixir s dary moře, především s mořskými řasami z francouzské Bretagne, je rozdělený do čtyř ucelených řad kosmetické péče pro ženy ve věku 30+, 40+, 50+ a 55+. Každá řada obsahuje speciální složky perel, kaviáru, safíru a platiny, které efektivně působí proti vráskám, potlačují příznaky stárnutí, navrací pleti mládí, jas a vyhlazenou strukturu.