Labyrint peněz – rodinná hra

07.07.2018 11:00

Během prázdninových víkendů od 7. 7. do 26. 8. 2018 připravilo VIDA! science centrum pro své návštěvníky zajímavý program ze světa financí.

 

Pronikněte do spletitého labyrintu financí. Díky podpoře ČSOB si u nás během prázdninových víkendů můžete v rámci běžného vstupného zahrát hru, která vám přiblíží, jak fungují peníze. Menší děti si vyzkouší, co obnáší zkrotit rodinný rozpočet. Dospělým nastíníme základní principy a fakta ze světa ekonomiky. Dozvíte se, jak a proč vznikly peníze, za co je lidé dostávají a proč je výdělek daněn.

 

 

 

Místo konání:     VIDA, Křížkovského 554/12, 603 00 Brno (bývalý pavilon D brněnského výstaviště)Program je ZDARMA v rámci vstupného do expozice, zúčastnit se ho můžete kdykoliv od 11.00 do 16.00.

Hra je vhodná pro předškoláky i dospělé, připraveno je více úrovní.

 

Na úspěšné hospodáře čekají odměny!

 

 

Program vznikl za finanční podpory ČSOB, a.s.

 

Zdroj informací: https://vida.cz/doprovodny-program/labyrint-penez-rodinna-hra

 

Pokud jste brněnské VIDA! centrum dosud nenavštívili, doporučujeme Vám před cestou shlédnout informace z článku Zábavné pokusy aneb tohle by vám doma neprošlo. Redekce České pracující mámy tento park několikrát navštívila a vřele doporučuje všem. Rezervujte si dostatek času a vydejte se za dobrodružstvím do Brna.