Kuchařský kurz michelinského šéfkuchaře Pavla Pospíšila

11.12.2012 16:00

V plném proudu je velká podzimní SOUTĚŽ, ve které mohou návštěvníci portálu Czech Specials vyhrát atraktivní cenu - účast na exkluzivním kuchařském kurzu s michelinským šéfkuchařem Pavlem Pospíšilem.

Stačí vyplnit interaktivní dotazník, který bude až do neděle 9. prosince umístěn na webových stránkách www.czechspecials.cz. Každý týden čeká
na soutěžící jiná soutěžní otázka. Každý týden ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce.

 

Kuchařský kurz proběhne 11. prosince od 16 hodin v profesionálním kuchyňském studiu Cocina Rivero v Praze.

 

Jeho téma bude "nový přístup k tradiční české kuchyni". Pavel Pospíšil totiž účastníky bude inspirovat pro nadcházející Vánoce a ukáže jim, jak zpracovat tradiční českou rybu, tedy kapra, od hlavy až po ocas. Výsledkem bude netradiční štědrovečerní menu z tradičních surovin. Konkrétně se účastníci naučí uvařit rybí polévku, kapra na modro, rybí dort, vánočního kapra a dezert z vánočky.

Cílem soutěže je rozvinutí myšlenky projektu Czech Specials, který se snaží podporovat tradiční českou kuchyni v jejích regionálních podobách a krajových rozdílech. Snahou je také ukázat nový přístup k tradiční české kuchyni, kdy kvalita surovin a jejich zpracování stojí na prvním místě.
 

Budete soutěžit? Dejte nám vědět, díky, Pracující máma