Kdo pro Vás hodnotí Brandnooz box

15.06.2014 20:49

Brzy na webu české pracující mámy vyjde již třetí hodnocení zeleného boxu plného pochutin. Seznamte se s autorkou těchto recenzí a budete-li chtít, odhalte její tvář. 

 

Jmenuji se… 

Proč začínat jménem. Jméno přece není to nejdůležitější, co člověka dělá člověkem. Ačkoli přiznávám, že s některými jmény se možná žije jednodušeji (stejně tak jako s některými jmény o něco komplikovaněji). Pokud si mne ale chcete spojit s nějakým konkrétním jménem, pak vězte, že svátek slavím v prosinci a dle statistického úřadu mé jméno v loňském roce nedostala žádná narozená holčička. 

Pracující máma a brandnooz box 

Díky důvěře Katky Havlové od konce loňského roku vedu web české pracující mámy. Existenci Brandnooz boxu jsem zaznamenala již v prosinci 2013. Tehdy jsem opravdu váhala, zda si ho objednat nebo ne. Díky dlouhému rozmýšlení jsem prosincový box s dobrotami neobjednala. Od mých kamarádek jsem pak slyšela o tom, jak byl box senzační a věřte mi - litovala jsem, že jsem si ho neobjednala. Podobně jsem propásla i lednový box, ale ten únorový jsem prostě musela mít. 

Únorový box jsem nerecenzovala písemnou formou. Nicméně jsem s ním seznámila spoustu lidí v mém okolí. A byla jsem nadšená, jak to dokonale funguje. Hodnocení a předávání zkušeností (kladných i záporných) pro mne jsou celkem běžnou záležitostí. Výsledky se projevily. Kolega několik výrobků z boxu šel zakoupit – jednoduše, chtěl je ochutnat také a byl spokojený. A věřím, že nejen on. 

Při aktivním hodnocení produktů jsem na webu www.brandnooz.cz objevila odkaz na bloger klub. A byla jsem si jistá tím, že se chci pokusit zapojit mezi ostatní blogerky. Od března tak hodnotím všechny boxy veřejně na webu www.pracujici-mama.cz. Důvod je jednoduchý – chci předávat zkušenost nejen s touto službou, ale i jednotlivými výrobky. 

Objevování novinek skrze brandnooz box 

Již při rozbalování prvního boxu jsem si uvědomila, proč je pro mne tato služba důležitá. Pokud člověk bojuje s časem, dost často se mu stane, že při pravidelných nákupech obejde osvědčené produkty a novinek si často ani nevšimne. Ve větších městech se s novinkami setká třeba při ochutnávkách v obchodech, ale na vesnici nebo malém městě je vše dané vnímavosti k novinkám. 

Patřím k těm, které mají rády novinky a zkouší nové věci. A brandnooz box mi ukázal velkou řadu z nich, kterých bych si za normálních okolností nevšimla. Ať pro jejich nepříliš poutavý obal, cenu nebo nedůvěru v danou značku. 

V květnovém boxu mne takto velice příjemně překvapil produkt Dobré z ovsa, který bych od prvního pohledu do svého košíku nevložila. Chuťově mne i moji rodinu velice příjemně překvapil. Příjemnou zkušeností bylo i seznámení s BUBLIMO sirupem, ke kterému jsem byla také na začátku skeptická, ale příjemně překvapil a od březnového brandnooz boxu, ve kterém byl, jsem ho již několikrát zakoupila. 

Jak využívám prázdné brandnooz boxy 

Většina zelených krabic, ve kterých jsou potraviny doručovány, přišla v dobrém stavu. A ty jsem použila jako archivační krabice. Ty poničené jsem dala do tříděného odpadu – tedy mezi papír, k jejich dalšímu využití. A v neposlední řadě jsem si z jedné krabice vyrobila škrabošku… 

Výzva pro všechny čtenáře 

Chcete-li odhalit moje jméno i moji tvář, podpořte mne sdílením tohoto článku, likem. Tento článek je vstupní podmínkou pro účast v soutěži o profesionální focení a představení webu v časopisu Marienne a Svět ženy. 

Za případnou podporu děkuji. B.