Je nejvyšší čas - Kim Kiyosaki

11.07.2012 17:43

(Pragma, KHAV)

Co je třeba udělat, abychom dosáhly finanční svobody?

Je nejvyšší čas...

  • PŘEKONAT PŘEKÁŽKY
  • DOSÁHNOUT AŽ ZA HRANICE SVÝCH MOŽNOSTÍ
  • VYPRACOVAT SVÉ FINANČNÍ VĚDOMOSTI K DOKONALOSTI

Kim Kiyosaki svébytným a osobitým stylem projevuje svůj jasný postoj k potřebě nalézt odvahu, zbavit se strachu a získat sebevědomí – což jsou základní stavební kameny – k dosažení vysněných finančních cílů. Kim v knize popisuje skutečné příběhy o podnikání a investování, jak svoje vlastní, tak ostatních žen, které vás budou inspirovat, povzbudí a překvapí vás.

Kniha JE NEJVYŠŠÍ ČAS! je výzvou pro všechny čtenářky, aby se seznámily s tím, jakým osobním výzvám tyto ženy čelily, jaké byly jejich nezdary, čím vším procházely a jak nakonec zvítězily – seberte tedy odvahu a začněte jednat – a dosáhněte finanční nezávislosti, kterou si zasloužíte.

 
KIM KIYOSAKI

Autorka mezinárodního bestselleru Bohatá žena, který inspiruje, vzdělává a oslovuje ženy na celém světě. Kim je úspěšnou podnikatelkou a zkušenou investorkou s dlouholetými zkušenostmi s podnikáním, nemovitostmi a investováním… a ženou, jejímž posláním je poskytovat ženám finanční vzdělávání vhodným způsobem.


Objednávky: http://pragma.cz
 

Za Pracující mámu doporučuji...

Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Některé příběhy mi přišly pro mě (pro nás tady v ČR) trochu mimo mísu - což ale rozhodně neubírá na obdivuhodnosti žen, které tyto příběhy vyprávějí. A i když se nevyznám v investování do nemovitostí a některé příběhy ze života Kim pro mě byly trošku složité - když popisuje svoje rozhodování, tak důvodům a příčinám prostě nerozumím - tak jsem si odnesla hodně zajímavých a užitečných rad a navíc: PRAVD, které když si takhle přečtete černé na bílém, tak si uvědomíte, že tohle je TO ONO a najednou se před vámi otevře úplně jiný svět možností.

A kdyby vám nevadilo, že jsem si do knížky dělala poznámky a významně podtrhávala, tak ráda zapůjčím :-) Ostatním vřele doporučuji zakoupení knihy, za necelé tři stovky je skvělou investicí k vaší blížící se finanční svobodě.

Katka Havlová