Jarní očista prakticky, Zbraslav

18.04.2012 09:30

(Lenka Maříková, poradenství pro zdravý životní styl) Jako v přírodě začíná jaro pročištěním a odevzdáním všeho starého a nepotřebného, i naše těla volají po uvolnění místa pro to nové, co můžeme v tomto roce do svých životu přijmout, rozvinout a prožít. Pokud nerespektujeme tyto své potřeby, vyplývající z přirozené cyklické povahy životních rytmů, zápasíme v této době s nemocemi z nachlazení, zahleněni, jarní únavou, ztrátou energie, nálady a chuti do života.

Podle tradiční čínské medicíny i podle staročeských zvyků patří k jaru téma pročistění a probouzení, zrození, prvek dřevo, barva zelená, chuť kyselá, orgány játra a žlučník, oči a páteř, emoce hněv, vztek a agrese...

Tento seminář dává možnost udělat pro sebe mnohé z toho, co opravdu nyní potřebujeme. Dozvíme se hlubší souvislosti, podělíme se o vlastní zkušenosti, a hlavně se budeme prakticky věnovat pro toto období speciálně účinným očistným dechovým technikám, cvičení na bázi jógy a bioenergetiky, masáži a reflexní masáži, meditaci, bylinám, součástí je i ochutnávka pročišťující, posilující a energetizující stravy a nápojů, včetně oběda. V případě příznivého počasí můžeme strávit většinu programu v zahradě. Pracovní sešitek, svačinková ochutnávka, nápoje a teplý oběd v ceně.

  • Vede: Lenka Maříková (poradenství pro zdravý životní styl) a Zdeňka Fialová (cvičitelka jógy, masérka shia-tsu)
  • Datum: středa 18.4.2012
  • Od 9:30 h. do 15.30 h.
  • Účastnický poplatek: 800,- Kč
  • Místo konání: Zvonařská 897, Praha 5 - Zbraslav
  • S sebou: karimatku, pohodlný volný oděv


Jak se k nám dostanete: z metra Smíchovské nádraží bus 129, 318 na zast. U včely (15min), asi 50m zpět a odbočit vpravo do ul. Zvonařská, na opačném konci ulice předposlední dům vlevo (modrý dům v zahradě). Autem ze Zbraslavského náměstí do kopce ulicí Elišky Přemyslovny, na kopci u Alberta odbočit vlevo, projet ulicí Nad parkem až na konce (minete po pravé ruce školu a školku), na konci odbočit vlevo, druhý dům po pravé ruce (modrý dům v zahradě).